Makaleler

Hollywood Gülüşü Fiyatları 2024

Hollywood Gülüşü Nedir?

Hollywood smile design, bireye özel olarak yapılan bir estetik müdahaleler bütünüdür. Bir ‘Hollywood’ Gülüş Tasarımı , mükemmel bir gülümseme yaratmayı  amaçlayan kozmetik prosedürleri içeren gülüşünüzün tamamen yenilenmesidir .   

Gülümsemeleri dönüştürmede yılların deneyimi ile size en son tekniklerle ağrısız ve rahat bir ortamda sunabiliyoruz. 

Göz kamaştıran Hollywood gülüşü  tasarımı, kalıcı bir izlenim bırakarak, kendinize olan güveninizde ve sosyal yaşamınızda kilit rol oynar.

Hollywood Gülüşü Fiyatları 2024

Hollywood Gülüşü Fiyatları 2024

2024 Diş Fiyatları: Diş hekimliği hizmetlerinde kullanılan malzemelerin ithalata dayalı ürünler olması nedeniyle yükselen maliyetler tedavi ücretlerini de etkilemektedir.

Diş muayene ve tedavi ücretleri 2024, hekimin kullandığı cihazların niteliği, el becerisi teknolojiyi kullanım oranı etkilemektedir.

Hollywood Gülüş fiyatları 2024 değişmekte olup, yapılacak olan tedavi ve kullanılacak malzemeye göre değişiklik gösterecektir. Dolayısıyla muayene olmanız size yapılacak en doğru tedavi şeklini belirleyecektir.
Muayene sonrası yapılacak operasyon belirlenerek fiyat konusunda hasta bilgilendirilir.

Before & After görsellerimizi instagram @doktornarin hesabımızdan görebilirsiniz.

Hollywood Smile Fiyatları 2024 Neye Göre Belirlenir?

Hollywood Smile fiyatları 2024 yılında Nişantaşı’ndaki Estetik Kliniğimizde yapılacak operasyona göre değişim gösterecektir.
Hollywood Gülüşü tedavileri; 

  1. Lamine Diş Kaplama
  2. Zirkonyum Diş Kaplama
  3. Implant
  4. Diş Beyazlatma
  5. Bonding
  6. Pembe Estetik

ve diğer bir çok tedaviyi kapsamaktadır.

Yapılacak olan tedavi kapsam ve çeşitliliği bu fiyatları belirlemektedir. İhtiyacınız olan Hollywood gülüşü için hangi işlem gerekiyorsa bu işlem için belirlenen fiyatlar uygulanmaktadır.

Hollywood’a Yakışır Bir Gülümseme

Düz, beyaz ve sağlıklı dişlerin Hollywood’a yakışır bir gülümseme yaratacağı kesin! Bunu gerçeğe dönüştürmek için bir araya gelen birçok farklı faktör var. Hollywood Gülümseme tedavi planımız, her zaman hayalini kurduğunuz ünlü gülümsemeyi yaratmak için dişlerinizi tüm yönleriyle değerlendirir!

En iyi şekilde görünmeleri için dişlerinize çok dikkat edilmesi gerekir. Hollywood Smile tedavi planımız, dişlerinize bu dikkati vermek için tasarladığımız en detaylı ve kapsamlı diş prosedürlerimizden biridir! Dişlerinize mümkün olan en iyi görünümü ve hissi vermek için diş beyazlatmaortodonti, zirkonyum kaplama ve lamine diş kaplamaları olarak bir kombinasyonunu kullanıyoruz!
Daha geniş Hollywood Smile planımızdaki tedavilerin her biri, dişlerinizle ilgili sahip olabileceğiniz farklı sorunları ele almak için tasarlanmıştır.

  • Diş beyazlatma; ışıltılı bir gülümseme için diş renginizi iyileştirir.
  • Ortodonti; dişlerinizi hizalamaya yardımcı olur.
  • Diş kaplamaları; küçük kusurları iyileştirir ve diş kronları diş estetiğinizle ilgili daha büyük sorunları iyileştirir.

Gülüşünüz ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız; WhatsApp numaramıza ağız içi ve diş görselinizi iletebilirsiniz. Size gülüşünüz ile ilgili tedavilerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verebiliriz.

 

Hollywood Gülüşü Fiyatları 2024
Hollywood Gülüşü Fiyatları 2024