Makaleler

Lamine Diş Fiyatları 2024

Lamine diş fiyatları 2024 , Lamine diş kaplama (Laminate Veneer) ücretleri Dr. Abdulkadir Narin tarafından kişiye özel olarak tasarlandığı için değişiklik göstermektedir. Fiyatlar yapılacak olan tedaviye göre bir hekim muayenesi sonucunda kesinlik kazanmaktadır. Lamina kaplamada en önemli unsur kullanılacak olan kaplamanın kalitesi ve bunu uygulayacak olan hekimin tecrübesi ile alakalıdır. Lamina diş fiyatları için muayene olmadan önce mutlaka gitmeyi planladığınız hekimin tecrübesine, katıldığı seminerlere ve yaptığı işlere göz atınız.

Lamine Diş(Laminate Veneer) Fiyatları 20242024 KDV HARİÇ €2024 KDV DAHİL(%10) €
Lamine Diş Kaplama Fiyatı 2024350 € – 500 €%10 KDV İLAVESİ
Lamina Diş Kaplama Fiyatı 2024350 € – 500 €%10 KDV İLAVESİ
Yaprak Diş Kaplama Fiyatı 2024350 € – 500 €%10 KDV İLAVESİ
E-Max, Laminate Veneer, Lamineyt, Porselen Lamine Diş Kaplama Ücreti 2024350 € – 500 €%10 KDV İLAVESİ

 

DentNis Diş Kliniği olarak Yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile Dr. Abdulkadir Narin’in gözetiminde yapılan tedavilere ait öncesi/sonrası fotoğrafları incelemek için instagram safamızı ziyaret edebilirsiniz. Dr. Abdulkadir Narin’in Youtube’da sizler için hazırlamış olduğumuz Lamine Diş Kaplama Nedir? isimli videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi ve randevu için iletişim bölümümüze tıklayarak iletişim formu doldurabilir veya bizleri arayabilir hemen en yakın zaman için randevu alabilirsiniz.

Lamine Diş Ücretleri ve Tedariği

Lamine Diş (Yaprak Diş) kaplama işlemi için kullanılan malzemelerin tedariği yurt dışından ithalatı sağlanmaktadır. Bundan kaynaklı olarak da malzemeleri pahalı olabilmektedir. Konuyla ilgili tedavi uzman bir doktor tarafından yapılmaması durumunda olumsuzluklarla karşılaşılabilmektedir. Kullanılan malzemenin önemi büyük bir rol oynar çünkü malzeme, tedavinin kalitesini, dayanıklılığını ve estetik sonuçları doğrudan etkiler. Kullanılan malzeme, sonuçların ne kadar doğal ve çekici görüneceğini belirler, diş rengini mükemmel bir şekilde eşleştirebilir ve uzun süre boyunca bu rengi koruyabilir. Tedavide yapılan dişler dayanıklı olmalıdır ve bu özelliğimizde malzeme ile alakalı olabilmektedir. Kaliteli malzemeler, yüksek mukavemet ve uzun ömür sağlar. Düşük kaliteli malzemeler, çatlama, sararma veya aşınma gibi sorunlara yol açabilir. Dişler yapıldığında hastanın dişleri ile iyi bir şekilde uyum sağlamalı ve rahat bir his vermelidir.

Lamine Diş Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Günümüzde, mükemmel bir gülüş elde etmek artık hayal değil. Lamine dişler, diş estetiğinde çığır açan bir tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. İster dişlerinizin renklerini bembeyaz yapmak, ister dişlerindeki ufak kusurları gidermek isteyin, bu dişler size kusursuz bir gülümseme sunabilir.

Peki fiyatlar Neden bu kadar çok değişkenlik gösterir? Bazı kliniklere göre neden fiyat farkları neden çok fazla? Gelin bu sebeplere bir göz atalım.

İlk sebep tabi ki yapılacak olan diş adetidir bu konuda fazla detay vermemize gerek yoktur diye düşünüyorum. Bir diğer sebep kullanılan malzemedir. Kullanılan malzeme ve malzemenin kalitesi bu tedaviden en iyi sonuçları almak için çok önemlidir. Doktorunuza dişlerinizin hangi malzemeden yapıldığını sorabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemeler maliyeti arttırabileceğinden fiyatları da değiştirebiliyor. Ve en önemli faktör Doktorun deneyimi. Seçtiğiniz estetik diş hekiminin tecrübesi, eğitimi ve tedavi ettiği vakalar doktorunuzun ne kadar tecrübeli olduğunu gösterir. Her tedavide olduğu gibi estetik ve kozmetik diş tedavilerinde de doktorun deneyim ve tecrübesi kaliteli, sağlıklı ve istenen sonuçları karşılayan bir tedavi için önemlidir. Tedavileri yapmayı düşünüyorsanız öncelikle doktorunuzu ve ekibini iyi bir şekilde araştırmalısınız. Tecrübeli, iyi bir doktordan alacağınız tedavi fiyatlarda değişkenlik yaratabilmektedir.

Sonuç olarak, lamine dişler, mükemmel bir gülümseme elde etmek isteyenler için etkili bir çözüm sunmaktadır. Ancak, tedaviye karar verirken, yapılacak diş sayısı, kullanılan malzeme kalitesi ve en önemlisi, seçtiğiniz doktorun deneyimi gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.