Makaleler

Dental Lamina

Dental Lamina, dişlerinizin ön yüzeyini kaplayan ince porselen kabuklardır. Kliniğimizde yapılan  Dental Lamina vakalarının before/after fotoğraflarını görmek için instagram adresimizi takip edebilirsiniz @doktornarin .Kronların yanı sıra, veneerler birçok avantajı ile en iyi restorasyon yöntemi olarak kabul edilir:
+ Kaplamalar için çok az miktarda diş minesi çıkarılacaktır
+ Porselen kaplamalar lekelere karşı dayanıklıdır. Böylece, gelecekte tekrarlanacak sorun hakkında endişelenmenize gerek kalmadan parlak beyaz bir gülümsemenin tadını çıkarabilirsiniz.
+ Isırığınızı değiştirmeden görünümünüzü iyileştirin. Kaplamalar aşağıdakiler dahil kozmetik kusurlara yardımcı olabilir: Çatlak dişler / Çentikli dişler / Dişlerde renk değişikliği / Dişler arasında boşluklar / Kötü şekilli veya boyutlandırılmış dişler.

Kaplama yaptırma prosedürü kronlara benzer. Dişlerinizi sadece 2 randevu sayesinde porselen veneerler ile sabitleyebilirsiniz.
+ 1. ziyaret muayene, konsültasyon ve dişlerin hazırlanması içindir
+ 2. ziyaret uygulama içindir.
Zamanınız varsa, sonuçlardan tamamen memnun olduğunuzdan emin olmak için uygulamalarda 1 veya 7 gün sonra son kontrol için bir takip ziyareti düzenlenecektir.

Laminate veneerler için neden DentNis Implantoloji Ve Estetik Diş Kliniğini seçmelisiniz?
+ Kaplama yapmak için doğrudan Almanya’dan ithal edilen en iyi porselen malzeme olan Emax Press kullanıyoruz. Şeffaf renk ve gerçeğe yakın şekil, kendi doğal dişleriniz arasında fark edilme ihtimalinin düşük olmasını sağlar.
+ Tüm kaplamalar, en hızlı ve mükemmel takılan kaplamalar için CAD / CAM teknikleriyle yapılır.
+ Çok uygun fiyatlarla yüksek kaliteli full porselen veneerler.
+ Garantili ürünler
+ İstanbul’un önde gelen üniversitelerinde iyi eğitim almış ve mükemmel derece ile mezun olmuş yetenekli diş hekimi ile yapılan tedaviden sonra daha iyi bir gülümsemeye sahip olacaksınız. Dr. Abdulkadir Narin akıcı bir şekilde İngilizce ve Almanca konuşuyor ve size en iyi dental lamina konsültasyonu verecektir.