Makaleler

Genç Yaşta Kaplama Diş Yapılır mı?

Genç Yaşta Kaplama Diş Yapılır mı? Güzel bir gülümseme her şeyden önce kişinin kendini daha mutlu hissetmesini sağlar. Mutlu ve güzel bir gülümsenin yanında tüm bu durumun sağlıklı olmasıda vazgeçilmez bir unsurdur. Genç yaşlarda karşılaşılan diş kaybı, çarpık diş durumu, çene kayması vb. durumlara erken müdehale her zaman yapılacak olan tanıyı ve tedaviyi kolaylaştıracaktır.

Bu tür sıra dışı durumların yanında dişlerin bir uyum içerisinde güzel bir yapıya sahip olması artık Dijital Diş Hekimliği ile dahada kolay.

Genç Yaşta Kaplama Diş Yapılır mı?

Evet tabiki yapılabilir. Dişleriniz ile alakalı problemlerinizi Modern Diş Hekimliği tanı ve tadavileri ile kolay bir şekilde atlatabilirsiniz.

Genç Yaşta Hangi Kaplama Türlerini Yaptırabilirim?

Kişiye Özel Gülüş Tasarımı kapsamında size ait olan durumun net anlaşılabilmesi için mutlaka bir diş hekimi muayenesi olmanız gerekmektedir. Peki Diş kaplamaları ile ilgili seçeneklerim nelerdir? İşte seçenekler;

Dişlerime Dokunmadan Yeni Yapılacak Dişlerimi Görebilir miyim?

Evet bu mümkün. Kliniğimizde Doktornarin‘in yapmış olduğu Kişiye Özel Gülüş Tasarımı sayesinde mevcut dişlerinize hiç dokunmadan Dentnis’te ilk muayeneniz sırasında sizinle birlikte karar kıldığımız tasarım dişlerinizi ağzınızda görmeniz mümkün. Evet yanlış duymadınız! Gülüş Tasarımı sayesinde dişlerinizi hiç bir dişinize zarar vermeden canlı olarak hatta aynaya yeni dişlerinize bakara gösterebiliyoruz. Bu yöntem sayesinde sizde yeni yapılacak olan gerçek dişlerinizin provasına ait durumu yakından anlama üstüne üstlük bunu hissedebilme şansı elde ediyorsunuz.

Hayat Kaliteniz Artacak!

Sarı, çarpık, eksik veya en önemlisi sağlıksız dişleriniz ile sosyal hayat içerisinde yaşamak zorunda değilsiniz. En başta sağlıklı bir dişlere sahip olmak, bunun yanında estetik diş hekimliği uygulamalarından faydalanmanın size katkıları çok fazla olacaktır.

Randevu alıp Dr. Narin ile gülüş tasarımı randevusu sırasında size sunacağımız seçenekleri birlikte inceleyebiliriz. Bu seçenekler doğrultusunda karar vereceğiniz tedavi ile nasıl estetik dişlere sahip olacağınızı göreceksiniz.

Daha detaylı bilgi için bilgi ve iletişim numaralarımızdan bizi arayarak tedaviler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.