Genel Makaleler

Nişantaşı Gülüş Tasarımı

Bu tedavi ile hasta gülüşündeki eksiklikleri, istemediği durumları, görünümünü ve dişin fonksiyonel durumlarını iyileştirilebilir. Nişantaşı gülüş tasarımı tedavileri genellikle diş implantı tedavileri, diş kaplamaları, diş eti müdahaleleri, zirkonyum diş ve lamine dişleri içerir. Hastanın ağzındaki dişleri koruyarak restoratif diş tedavileri birincil planda tutulur ve ağız dişlerin korunumu sağlanır, iyileştirilir. Hastalarımız ağındaki dişlere hiç dokunmadan tasarımının ağzında nasıl görünebileceğimi önceden tecrübe edebiliyor. Nişantaşı’nda gülüş tasarımı ve gülüş estetiği tedavileri yaptırmak istiyorsanız doktorunuzu doğru seçmelisiniz. Doktorunuzun tecrübesi gülüşünüzün dudaklarınız, yüzünüz, gözleriniz, dişleriniz ve diş etiniz ile bir harmoni içerisinde doğal ve estetik görünmesini sağlayacaktır. Estetik diş hekiminizden randevu almadan önce eğitimine, katıldığı seminerler ve yaptığı tedavilere bakın. Hekiminizin sosyal medya hesaplarından yaptığı tedavilerin before-after görsellerine ulaşabilirsiniz. Nişantaşı’nda bulunan diş kliniğimizde uyguladığımız tedaviler hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize +905337694469 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize whatsapp üzerinden röntgen ve ağız içi fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz bizde sizler için daha detaylı bir bilgilendirme yapabiliriz merak ettiğiniz konu hakkında. Dr. Abulkadir Narin’in yaptığı tedaviler ve before after görselleri için sosyal medya hesabımıza bakmayı unutmayın.

Online Randevu Alın

.

Nişantaşı’nda Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

İlk olarak hastanın beklentileri dinlenir ve problemlerin analizi yapılır. Ağız içi ölçüsü alınır ve gerekli planlamalar yapılır. Alınan ölçü ile bir mockup tasarlanır ve bu sayede ağzınızdaki dişlere herhangi bir müdahale yapmadan dişlerinizin tedavi sonrası nasıl olacağını görebilirsiniz, mock up hazır olduğunda ağzınıza takılır ve gülüş tasarımınızı önceden ağzınızda görüp değerlendirebilirsiniz. Gerekli tedaviler yapılır, bu gerekli tedaviler kanal tedavisi, dolgu, ortodonti, diş eti müdahaleleri içerebilir o anki ağız içi durumunuza göre değişiklik gösterecektir. Eksik dişler için köprü veya implant tedavisi yapılabilir. Dişlerinizin görsel durumunu iyileştirmek ve rengini değiştirmek için diş beyazlatma, lamine kaplama ve zirkonyum diş tedavileri uygulanabilir. Estetik bir gülüş için diş eti sağlığı da önemlidir diş eti müdahaleleri yapılır. Diş eti hastalıklarını iyileştirmek için detertraj yapılabilir. Bu tedavilerin her birinin süresi farklı olabiliyor bazı cerrahi müdahalelerin iyileşme süresini hesaba kattığımızda tedavi süresi uzayabiliyor. Her kişi için Nişantaşı gülüş tasarımı aynı sürede bitmiyor. Her bireyin dişlerinin ve diş etlerinin durumu aynı olmuyor ve uygulanan tedavilerde aynı olmuyor bu da sürenin değişmesini sağlıyor.

Neden Nişantaşı’nda Gülüş Tasarımı Yaptırmalıyım?

Nişantaşı, genellikle uzman diş hekimleri ve kozmetik diş hekimleri gibi alanında deneyimli profesyonellerin hizmet verdiği bir bölgedir. Bizde sizlere bu bölgede hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 2011’den bu yana profesyonel bir şekilde, tecrübeli uzman diş hekimlerimiz ile Nişantaşı’nda hizmet vermekteyiz. Nişantaşı’nı tercih etmek sizin tedavinizin yüksek standartlar altında gerçekleşmesini sağlar. Kliniğimizde bulunan son teknoloji ekipmanlar ve üst seviye kalite materyallerle çalışarak tedavilerimizin daha konforlu ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Bu sayede gülüşünüz uzun süreler hayalinizdeki gibi harika kalmaya devam edecek.