Makaleler

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları

Gülüş tasarımı yaptıranların yorumları çok sık okumak istediğimiz yazılardır. Gülüş Tasarımı Kişiye Özel olarak Dr. Abdulkadir Narin ve ekibi tarafından yapılan çok özel bir Estetik Diş Hekimliği tedavisidir. 20 seneden fazla tecrübesi olan Gülüş Tasarımı Doktoru Abdulkadir Narin ve ekibi binlerce hastamızın gülüşlerini güzelleştirmiştir.

Gülüş Tasarımı sadece tüm dişlerin yeniden yapılması demek değildir. Gülüş Tasarımı aynı zamanda çok küçük dokunuşlar ile dişleri güzelleştirip, ağız, dudaklar ve dişlerin, diş etlerinin uyumudur. Gelin hep birlikte kliniğimizde Gülüş Tasarımı yaptıran hastaların yorumlarına birlikte bakalım.

Yorumlar bazı hastalarımızın kliniğimizde yaptırdıkları Gülüş Tasarımı, Gülüş Estetiği, Diş implantı, Diş Estetiği ve diğer tedavileri sonrası yapmış oldukları kendi yorumlarıdır. Bu linke tıklayarak aynı yorumları orijinal kaynağından da okuyabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Nurgül S.

Daha güzel bir gülüş için gittiğim DentNis’te beklentimin ötesinde bir sonuç sundukları için sevgili Abdulkadir Hocam ve ekibine çok teşekkür ederim. Dişlerimdeki aşınmalar için lamina yapıldı, ek olarak pembe estetik ve diş beyazlatma yapıldı. Hepsi birlikte memnuniyet verici bir görünüm kazandırdı bana. Bu işlemler yapılmadan önceki en temel tedirginliğim doğal bir görünüm yakalayamamaktı. Sonuç bunun tam aksi oldu, o kadar doğal ki en yakınlarım dahi yapılan işlemleri fark edemedi 🙂 Diş tedavisinde profesyonelliğin, nezaketin ve en doğru yönlendirmenin olduğu bir klinik burası, kendinizi bu ekibe güvenle teslim edebilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Afra B.

Başta Kadir Bey olmak üzere Musa Bey, Sevda Hanım ve diğer tüm çalışanların işini hakkıyla ve özenle yaptığı ve yıllardır hiç şaşmadan geldiğim tek klinik. Gelmeyi düşünenler ama doktor korkusu olanlar için, hastaya uygulanan işlem anında her adım detaylarıyla anlatılıyor bu sayede hasta daha bilincleniyor ve korkusu heyecanı minimum düzeye düşüyor. 3 tane 20 lik dişim, 3 tanede tel işlemi öncesi çekilen dişim olmak üzere toplam 6 tane dişi çekilmiş biri olarak söylüyorum ki dişiniz çekilirken farkında bile olmuyorsunuz. Asla korkmayın zaten doktorunuz sizi rahatlatacaktır. Sadece işlem anında değil sonrasında bile hastanın durumu takip ediliyor işlem biter bitmez irtibat kesilmiyor. Buraya gelmeden önce bir çok ünlü doktora muayene oldum fakat içime en sinen yer burası oldu. Maddiyat konusunda şüphesi olanlar için doktorlar sizin için her zaman en uygun işlemi tercih ediyor. Fazladan işlem vs yapılmıyor. Buradan tüm klinik çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Ekrem K.

Yıllarca yaşadığım kötü tecrübelerden sonra tüm cesaretimi toplayıp girdiğim poliklinikten güler yüzlü ekibin son derece temiz ve titiz çalışması sonrasında keşke yıllar önce gelseymişim diyerek tedavimi tamamladık, sonuç olarak Harikasınız ve iyiki sizleri tanımışım diyorum, herşey için çok teşekkürler, saygı ve sevgilerimle size sonsuz başarılar diliyorum.
Ekrem KORKMAZ

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Hüsne T. Ş.

Bir çok insan doktorların az konuşmasından yapılacak tedaviyi ayrıntılı anlatmamasından dertlidir. Abdulkadir Narin hocam çoğu doktor un aksine tedaviyi öyle güzel anlatır ki konuyla ilgili hiçbir bilginiz olmasa bile tedaviyi anlayacağınız kıvama gelmişsiniz ve içiniz çok rahatlamıştır. Herşey den önce sizin düşüncelerinize önem verir, bu arada da tedavi için olanı ve olması gerekeni en iyi şekilde anlatarak karar vermenizi sağlar. Sanki bir sanat eseri ortaya koyarmış gibi zevkle itinayla çalışır, açıkcası bir diş Kliniğine değilde psikolog seansına gidiyormuş gibi hissettiğim bu süreçte gayet kibar eğlenceli ve bir o kadarda becerikli elleri olan kıymetli Abdulkadir hocama, Hakan hocama, Rabia, Seda, Ayşe ve Kübra ya güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık.
Temiz bir klinik,
güleryüzlü çalışan ve
hastasına önem veren bi doktor daha ne olsun,
Sonuç,
içiniz çok rahatlamıştır
ve
tertemiz bir gülüşe sahipsinizdir.

Yaptırdığım işlemler
(İmplant +dolgu+gülüş tasarımı)

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Feriha A.

internetten yaptığım diş hekimi ve gülüş tasarımına dair araştırmalar sonucunda Dr. Abdulkadir Narin bey ile tanıştım. Randevu aldığım ilk günden itibaren gerçekten iknadan ziyade benim durum analiz tespitimi çok iyi bir şekilde yaptılar. Yani ağzıma şöyle bir baktı ve problemlerimi bir bir bana saydı ve tam isabetti benimde daha önce yaptığım araştırmalar sonucunda ufakta olsa bir bilgim vardı bu bilgiler ile tam oturdu ve tedavi planı çıkarıldı. Şunu söylemek istiyorum bir insanın bir işi nasıl yaptığını anlamanın bazı yolları vardır bunları benim iç güdüm sayesinde çok iyi tahlil ederim. Kendisine kırılan kompozitim için gitmiştim ve gülüş estetiği konusundada bilgi almak istemiştim. Bana öyle before after çalışmaları gösterdiki gerçekten inanılmaz vakalardı. Sonra yaptırmaya karar verdim. Beni yaklaşık 10 yıl gençleştirdi diyebilirim. Gerçekten 10 zirkonyum diş ve 5 implant sonrası uzun süreceğini tahmin ettiğim ağrılarımı inanın hiç yaşamadım. Kendisine en iyi implant doktoru hatta Türkiye’deki en iyi estetik diş hekimi demek fazla olmaz işinin ehli bilgi birikimi yüksek bir diş hekimidir kendisi. Dentnis ekibini de ayrıca tekrar çok teşekkür ederim.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Şeyma K.

Tedavi süreci ile alakalı düşündüğüm bütün zorluk ve kaygıyı, sürecin her detayını en ince ayrıntısına kadar samimiyetle açıklayarak aşmamı sağlayan hekimler Abdulkadir Bey, Hakan Bey ve Musa Beye, bütün sorularımı ve merak ettiklerimi büyük bir özveriyle yanıtlayan, kliniğe her gidişimizde bizi güleryüzle karşılayan Rabia Hanım, Kübra Hanım, Mehtap Hanıma ve daha isimlerini sayamadığım bu uyumlu, harika ve işlerini severek yapan ekibin tamamına sonsuz teşekkür ederim.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Ahmet G.

Uzun yıllardan beri aile Diş Hekimimiz olan AbdülKadir Narin bey detaylı anlaşılır anlatımları hastalarına etkin uzun süreli kalıcı diş tedavileri ile gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilinecek bir diş kliniğine ev sahipliği yapmaktadır. En son yaptırdığım gülüş tasarımı ile adını altın harflerle yazdıracak çalışmaya imza atmıştır. Ellerinize sağlık 🌹
Herkese tavsiye ediyorum…

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Merve E.

Çok temiz ve işinin ehli insanların olduğu nezih bir klinik. Herkes çok ilgili. Hem dişlerimi beyazlattım hemde yıllardır tel taktırmayı düşünüyordum ancak ufacık bir dokunuşla tele gerek kalmadan dişlerim düzeldi. Ben çok memnun kaldım.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Berika D.

Ben Dr berika demir. Annem için implant amacıyla bir araştırmaya girdim. Bir hekim olunca konu diş sağlığı olmasından dolayı detaylı bir hekimi araştırması yaptım.Bu araştırmayı annemin diş tedavisi adına yaptığım için ayrıca titizlendim tabi takdir edersiniz ki. internette sürekli yorumları, o hekimin yaptığı işleri ve akademik geçmişini detaylıca inceledim.Kendim için olsa bu kadar araştırmazdım eminim.Çünkü 1.5 sene önce başka bir diş hekimiyle baya kötü bir geçmiş yaşadık her şey ters gitti ve annem kullandığı ağrı kesicilerle resmen tansiyon hastası oldu .Bunun yanısıra mesela annem benim gibi değildir ağrı eşiği baya düşüktür bunlar bunlar eklenince ben baya sorumlu hissettim kendimi iyi bir yer bulmak adına ve en son Abdulkadir hocamı buldum.😊 Tedaviye başladığımızdan beri ve süreç,ilgisi annemi her bir aşamada ekstra rahatlatması bence diş hekimliği yanında kesinlikle bir psikolog kendisi..ilk implantlarımıza başladık tedavimiz harika gidiyor. ve ben de annemi iyiki hocama götürdüm diyorum buraya gerçekten canı günülden bir öneri bırakmak istedim. bir hekim olarak tüm içtenliğimle hocama güvenebilirsiniz demek için. Sevgilerr🙏

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; İsmail E. Ç.

10 yaşındayken kırılan ve kompozit ekleme ile tedavi edilen ön iki dişimin arasındaki boşluktan rahatsızdım. Dişlerimin yapılması konusunda en önemli çekincem doğal bir görüntü yakalayamamaktı. Ancak Abdülkadir Bey ve ekibi bu konuda alternatif tedavi yöntemlerini anlatarak (yaklaşık bir saat boyunca 🙂 ) ve daha önceki referanslarını göstererek çekincelerimi giderdiler.

Tedavi aşamasında dişlerimin neye benzeyeceğini göstermek için modeller hazırlayıp, bu modelleri dişlerimin üzerinde göstererek görüşümü alıp sonuca gittiler. Maalesef ki görüştüğüm diğer kliniklerde böyle bir imkan sunulmamıştı.

Yaklaşık 7 muayene sonucunda hem diş eti tedavisi hem de lamina takılma işlemi Musa Bey tarafından Abdülkadir Bey’in gözetimi altında tamamlandı. Bu süreçte emeği dokunan arkadaşlara da teşekkür ederim. Hepsi işinin ehliydi ve bir sıkıntı yaşamadan tedavi bitti.
Son olarak sizin de doğallık konusunda çekinceleriniz varsa bu klinikten görüş almanızı tavsiye ederim.

Sağlıklı gülüşler

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Oğuzhan S.

Daha önceden Dr. Abdülkadir beyde estetik diş tedavisi gören bir arkadaşım tavsiyesine üzerine gittim ve gittigime çok memnum oldum 😊 Kendisi ve ekibi son derece işine hakim, bilgili ve alakalılar. Zirkonyum ve implant tedavisi yaptirdim. Kontrol ve takip süreci için dr hakan beye ve Sevda hanıma da ayrıca teşekkür ederim 😊
Estetik diş hekimi arayanların karar vermeden önce mutlaka dr abdulkadir beyle görüşmelerini tavsiye ederim.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Seda E.

Rahat bir şekilde gülmeme sebep olan muhteşem doktorum ve güzel ekibine ne kadar teşekkür etsem az gelir ,öncelikle büyük küçük herkesin güvenle diş sağlığı için gelebileceği tek adres!daha önce diş doktoru konusunda çok acı tecrübeler yaşamışken ,artık diş hekimine gitmekten korkmuyorum gülerek gittiğim hoş ve içten sohbetleri paylaştığım doktorum kadir beye samimi güzel ekibine çok teşekkür ediyorum

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Yiğit K.

Yurtdışında yaşayan bir hastanız olarak, iş takibiniz, kolay iletişim kurulabilirliğiniz, muayenehanenizin kolay ulaşılabilirliği, kısa sürede, en iyi bilgilendirme ve ilgi ile yardımınız için çok teşekkür ederim. Etrafıma gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Selamlar.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Damla F.

Los Angelesten Türkiye ye sırf dişlerini yaptırmak için Abdülkadir Beye gelen ilk ben değilim.Daha önce de eşimin dişlerini tedavi etmiştiniz. Tedavi öncesinden başlayıp bittikten sonrada takip için devam eden ilgi ve alakanız , güleryüzlülük profesyonellik , işini çok iyi yapan bir ekip ve üst düzey bir hizmet. Aradığınız ve hatta fazlasını bulabileceğiniz herşey Dent Nis’ te. Sağlıklı dişler ve mükemmel bir gülüşle geri dönüyorum. Emekleriniz için çok teşekkürler. Unutmadan sırada annem var 🙂

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Handan N.

Dr.Abdulkadir bey’ e 8 yıl önce Fatihte tedavi görmüştüm ve çok memnun kalmıştım.
Beylikduzune taşınınca Nisantasi bana çok uzak kaldığı için bir daha gidemedim başka kliniklere gittiğimde ise hiç memnun kalmadım geçen hafta 4 yaşındaki kızımın dış ağrıları başlayınca çevremdeki bir kliniğe gittim ve kizimin agzinda 4 çürük olduğu ve anestesi ile dolgu yapilabilecegini ve merkezlerinin ise Yenibosna da olduğu ve benimde 2 disimin çürük oldugu1 kanal bir dolgu yapılması gerektiği söylendi ve çok fazla bir ücret istediler.Dolayiyla başka bir kliniğe gittiğimde de 1 çürük dis ve çocuklara tedavi yapamadıkları söylendi benimde aklıma birden Abdülkadir bey geldi ve ınternetden kendisini bulup Dentnisa ya gittiğimde kızımın 2 çürük dişi olup anestesi olmadan dolgu yapabileceğini söyledi ben ne kadar kız durmaz korkar ağlar dedimse de siz bana birakin dedi ve ilk önce sagolsunHakan bey kizimla oyun oynayarak ikna etti daha sonra Abdülkadir bey devreye girdi gule oynaya ikisi bir güzel kızımın 2 dolgusunu bitirdiler tabi ben şoklarda hiç bu kadar kolay olabileceğini dusunmedim sonra bana sira geldiginde benim disimin kanal degilde 2 sininde dolgu oldugunu soyledi ve kizomla beraber ayni gun tedavimizi olduk tabi ben tedavi olurken benim asiri yaramaz enerji dolu kizimla Dentnis ekibi epey bir ugrastilar hepinize cook tesekkur ediyorum.
Siddetle tavsiye edebileceğim ve güvenle gidebileceğiniz dış doktorudur Abdülkadir bey.
Saygılar sevgiler😁

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Esra S.

Sevgili doktorum Abdülkadir Narin beyefendiye ve güzel ekibine buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim. Abdülkadir bey olağanüstü doktorluk becerileriyle bana en ufak bir ağrı yaşatmadan ve her işlem öncesi yaptığı bilgilendirmeleriyle son derece olumlu bir tedavi süreci geçirmemi sağladı. İşini çok çok severek yaptığı hem işinin kalitesinden hem de gözlerinden belli birisi. Ucuz ya da evime yakın diye tercih ettiğim ve bana travma yaşatan pek çok sözde diş doktorundan sonra Abdülkadir bey gibi bir hekimi bulduğum için çok mutluyum. Bu ülkede emeğinin karşılığını hak eden insan zor bulunur. Abdülkadir bey de o istisna insanlardan birisi. Gönül rahatlığıyla kendinizi teslim edebilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Berkay S.

Dr. Abdülkadir Bey’le arkadaşımın tavsiyesi üzerine 7 yıl önce tanıştım. Daha önce yaşadığım gergin ve korku dolu olumsuz deneyimler diş hekimliğine olan inancımı sarsmış, ağız sağlığımla ilgili problemleri olabildiğince erteleme eğilimine girmiştim. İlk randevumu hala hatırlarım. Panik halde sürekli sorular sorarak kendisini bunaltmış olmama rağmen Dr. Abdülkadir Bey sıkılmadan bana ağız sağlığımla ilgili problemi kaynağı ve nedenleriyle birlikte açıklayıp, uygulayacağı çözümleri tedavi öncesi ve sırasında adım adım açıklayarak kendimi rahat hissetmemi sağlamıştı. Hatta tedavi sırasında mola verip birlikte sohbet etmiştik. Aynı tedaviyi annem yapabilse bana bu kadar sabırlı ve şefkatli davranır mıydı emin değilim 🙂 Aradan seneler geçmesine rağmen dolgu ve kanal tedavisi uygulanmış dişlerim hala sapasağlam duruyor. Hatta şu anda İngiltere’de yaşamama rağmen başka bir diş hekimine güvenemiyorum. Biletimi alıp 6 ayda bir kendisine kontrole gidiyorum. Uzun vadeli, kaliteli, yeni teknoloji çözüm arayan ve en önemlisi şefkatle tedavi edilmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Elif B.

Öncelikle bu yazım benim gibi doktor korkusu değil doktor kabusu olanlara gelsin cünkü buraları okuyorsanız güvenilir ve can acıtmayan bir diş hekimi arıyorsunuz demektir. Bende cok arastırdım ve tüm arama sonuçlarım iki diş hekimini işaret etti. Birincisine gittiğimde kontrolde bile korkudan titrediğim için nerdeyse azar işittim:( Sonra dogru Abdulkadir beye gittim. Muayenede karar verdim çalışmaya.

Abdulkadir bey herkezin belirttiği gibi son derece güler yüzlü merhametli ve en önemlisi eli hızlı ve cok hafif.Sizinle korkunuzu yenmeniz için beraber mücadele ediyor. 4 ay süren tedavilerle harika bir gülüşüm oldu. Sizi korkunuzdan dolayı mahfolmuş agzınız için asla yadırgamıyor anlayışla her adımı acıklıyor. Sağolsun sayesinde kabusum sona erdi. Ekibi sevgili eşi Necla Hanım asistanı Sevda Hanım ve yardımcısı Makbule hanıma da çok tesekkür ederim çünkü tüm bu süreclerde ilgi ve alakaları ile hep yanımdaydılar💕🌸 Fiyat konusunda elinden geleni yapıyor kesinlikle iyi niyetine inanabilirsiniz🌸

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Talha İ.

Dünyanın en narin dişçisi, arkada caz çalarken koltukta bir ton anestezi basılmış ağzımdan narin narin yirmilik dişimi çekerken muhabbet üstüne alem şümul meselelerden dem vurup, durdu. Bir sonraki seansta hadi sıra sende der gibi hele gel bi kahvemizi içelim dedi. Dişçilik böyle bir şey miymiş dedirten dişin Lokman Hekimi.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Yunus K.

Daha önce başka hekimlere yaptırdığım dişlerimden zaman zaman yapıları, zaman zaman da ağrı ve sızlamalar nedeniyle şikayetçiydim. Arkadaşımın tavsiyesi ile Dnt. Kadir Bey’den randevu aldım. İlk muayenede dişlerimdeki amalgam dolguları görünce ‘amalgam dolgu mu kaldı?’ dediğinde şaşırmıştım. Başka nasıl olurdu ki?
Şikayetim olan dişlerim dışında bir kaç dişimde daha sorun olduğunu tespit etti. Hekim titizliği mi, modern teknoloji mi bilmiyorum ama tespit ettiği dişler de gerçekten çürük çıktı. İnsan böyle özen gösterilip titiz tetkik yapılınca daha fazla memnun oluyor sanki.
Hem ağrılarım dindi, hem muhtemel sorunlar başlamadan tespit edildi dolgu ve kaplamalar da çok daha estetik bir hal aldı.
Güleryüzlü, ilgili ekibine ve Dnt. Kadir Bey’e çok teşekkür ediyorum.
İyi ki varsınız Sağolun.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Leyla E.

Sayin diş hekimim Abdulkadir bey ve ekibiyle 6 yil once tanistim.Dişlerimde çokça dolgular ve eski kaplamalarım vardı. Abdülkadir bey büyük bir titizlik ve sabırla bana tüm aşamaları anlattı ve tedaviye başladık. Sonuç mu ? Tabiki muhteşem estetik bir gülüş.
Teşekkürler narin doktorum. ☺
Saygilarimla.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Alperen E.

Bir seneyi aşkın süredir ortodonti tedavisi almaktayım. Daha önce farklı hastanelerde ve kliniklerde tedavi görmüş biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki DentNis halk arasında “Dişçilik” olarak bahsi geçen işi layığıyla yapmaktadır. Güler yüzlü, nazik, keyifli ve kültürlü dostlar tarafından karşılanmakla birlikte tedavi ve muayene süresince üst düzey hekimlik yetenekleri ve stratejileriyle birlikte neredeyse tamamen ağrısız ve acısız bir şekilde muayene olacaksınız. Eğer ki dental tedavilere karşı bir korkuya veya çekinceye sahipseniz bu klinik sizi bunlardan tamamen uzaklaştıracaktır. Zevkli, eğlenceli tedaviler dilerim 🙂

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Süleyman G.

En iyi estetik dis hekimi arayisim dentnisde dr abdulkadir ile son buldu. Tedavimin 2inci yilinda bu yorumu yapmayi vazife addettim. Herkese tavsiye ederim. Super hizmet super kalite.

Yillardir devam eden dis ve dis eti sorunlarimi yaptigi gulus tasarimi ile hem sagligima hemde estetik olarak super bir gulumsemeye kavusmama sagladi.

Zirkonyum dis lamina yaprak dis tedavileri yaptirdim. Dis eti tedavisi yaptirdim. Sallanan dislerim kemik tedavileri ile agzimda sabitlendi.

Dentnis ekibine ve dr abdulkadir narin hocama ocok tesekkur ederim.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Hatice H.

Doktor beyi on yıl önce tanıdım implant artı dolgu yaptırdım sonra adresini kaybettim sonra Instagram dan kendisini buldum tekrar kontrollere geliyorum on yılda hic şikayetim olmadi herkese tavsiye ediyorum.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Özgür O.

Yaklaşık iki yıldır Dt. Abdülkadir Bey’i ziyaret etmekteyim. Bu süre zarfında dişlerime birden fazla kez dolgu, kanal tedavisi, kaplama uygulamaları yapıldı. Uygulamalar sırasında doktor beyin ve yardımcılarının samimi ve ilgili davrandığını, her hangi bir ağrı yaşatmamak için doktor beyin çok özenli olduğunu, her uygulama öncesinde konuyla ilgili açıklamalar yaptığını, alternatif çözümler var ise en uygun kararı verebilmem adına her şeçeneğe bir çok yönden (kullanım sırasında karşılaşılacak durumlar, estetik etkisi, maliyeti vs) yaklaşarak bilgilendirdiğini söyleyebilirim. Her uygulama sonrasında iletişimde kalarak durumumu kontrol etmektedirler.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Meltem Ö.

Prof Prof gezdikten sonra en doğru yerde olduğuma karar verdim. Estetik beklentisi ve implant tedavisi için sizi anlayacak, sizin için en doğru tedaviyi sunan ve uygulayan güvenilir klinik. sevgiler. 🙂

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Tuncer E.

Dr.abdulkadir beye ve ekibine estetik diş hekimi ararken kendisine tedavi olan bir arkadaşım tavsiyesiyle ulaştım. Bendeki etkisiyle gaza gelen kız kardeşim de dişlerini Doktor Narin ve ekibine emanet etti. Onda da harika bir sonuç aldık. Mahçup gülüşlü kardeşim kocaman kahkahalar atmaya başladı .
Doktor Narin ve ekibine çok teşekkür ediyoruz .

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Fatimtoalzahra A.C.

Genelde eleştiri yazmam ama bugünden sonra yapmam gerektiğini hissettim. Yirmilik dişlerimin çekilmesi gerekiyordu ve prosedür ve iyileşme konusunda çok endişeliydim. Dr. abdulkadir, tanıştığım en şefkatli doktorlardan biriydi ve tüm prosedürü açıklamak için zaman ayırdı ve olası herhangi bir komplikasyon konusunda dürüsttü. Çok bilgiliydi ve personeli çok samimiydi. Ayrıca eve dönüş yolculuğumdan önce çok sayıda takip ziyareti için geldiğimden emin oldu.

(Orijinal)
لا أكتب عادةً تعليقات ، لكن بعد اليوم ، شعرت أنني يجب أن أفعل ذلك.كنت بحاجه الى خلع اضراس العقل وكنت قلقه بشأن الإجراء والشفاء. كان الدكتور عبد القادر أحد أكثر الأطباء الذين قابلتهم تعاطفاً وأخذ وقته في شرح الإجراء بأكمله وكان صادقًا بشأن أي مضاعفات محتملة. كان حسن الاطلاع وموظفيه ودودون للغاية. كما أنه حرص على أن أحضر لزيارات المتابعة قبل رحلتي إلى الوطن

I don’t usually write reviews, but after today, I felt like I should. I had to have my wisdom teeth extracted and I was very concerned about the procedure and recovery. Dr. abdulkadir was one of the most compassionate doctors I have met and he took his time explaining the entire procedure and was honest about any possible complications. He was very knowledgeable and his staff were very friendly. He also made sure that I come for multiple follow up visits prior to my trip back home.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Kate G.

I am so lucky to have stumbled across this place on Google!! I’ve been in Istanbul for over 10 years, and Dr. Narin is the first dentist I’ve been happy with. I’ve unfortunately had terrible problems with my teeth since childhood, and I’ve had several dentists both here and back home in the States who made those problems worse. However, since I first went to Dr. Narin a couple of years ago, I’ve had him slowly tackle each and every issue (mostly root canals that were botched or done poorly), and he has done a superb job. I couldn’t be happier, and I wouldn’t dream of going to anyone else. Furthermore, I want to add that Dr. Narin and his staff are warm, kind people who treat their patients like friends and family. They have a way of making every patient feel welcome, and at this point, I feel so comfortable there that I never dread going to the dentist. Thank you to Dr. Narin and the whole office for everything you do! You’re the best!

(Google tarafından çevrildi)
Google’da bu yere rastladığım için çok şanslıyım !! 10 yılı aşkın süredir İstanbul’dayım ve Dr. Narin mutlu olduğum ilk diş hekimi. Maalesef çocukluğumdan beri dişlerimle ilgili korkunç sorunlar yaşıyorum ve hem burada hem de Amerika’da bu sorunları daha da kötüleştiren birkaç diş hekimim oldu. Bununla birlikte, birkaç yıl önce Dr. Narin’e ilk gittiğimden beri, ona her sorunu yavaşça hallettim (çoğunlukla başarısız olmuş veya kötü yapılmış kök kanalları) ve mükemmel bir iş çıkardı. Daha mutlu olamazdım ve başkasına gitmeyi hayal bile edemezdim. Dahası, Dr. Narin ve ekibinin, hastalarına arkadaşları ve aileleri gibi davranan sıcak ve iyi insanlar olduklarını da eklemek istiyorum. Her hastayı hoş karşılamanın bir yolu var ve bu noktada kendimi o kadar rahat hissediyorum ki dişçiye gitmekten asla korkmuyorum. Yaptığınız her şey için Dr. Narin’e ve tüm ofise teşekkür ederiz! En iyisi sensin!

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Hanife H.

(Google tarafından çevrildi) 1 Bir doktor, 1 A ekibi, 1 Bir servis !!! Özellikle diş fobisi olan kişiler için ilk tedaviden sonra kendinize şu ana kadar neden korktuğunuzu soracaksınız. Her şey en ince ayrıntısına kadar anlatılır, alternatifler gösterilir ve en iyi bireysel tedavi yöntemi seçilir. Atmosfer, diğer diş hekimlerindeki gibi klasik değil, matkabın sürekli sesi, ama arka planda hoş bir müzik. Güçlü öğürme refleksi nedeniyle işi özellikle zorlaştıran benim gibi bir hasta bile o kadar kapsamlı ve yetkin bir şekilde tedavi ediliyor ki, bir sonraki randevuyu dört gözle bekliyor. Kesinlikle gerekli değilse, bir daha asla başka bir dişçiye gitmem. Beş yıldız yeterli değil, yedi yıldız veriyorum.

(Orijinal)
1 A Arzt, 1 A Team, 1 A Service !!! Vorallem für Menschen die evtl. eine Zahnarztphobie haben, ihr werdet euch nach der ersten Behandlung fragen, warum ihr bisher Angst hattet. Es wird alles bis ins kleinste Detail erklärt, Alternativen werden aufgezeigt und die individuell beste Behandlungsmethode ausgesucht. Die Atmosphäre ist nicht klassisch wie bei anderen Zahnärzten eine Dauerbeschallung durch die Bohrmaschine sondern ganz angenehme Musik im Hintergrund. Selbst eine Patientin wie ich, die wegen ihrem starken Würgereiz, die Arbeit besonders erschwert, wird so verständnisvoll und kompetent behandelt, da freut man sich schon auf den nächsten Termin. Wenn nicht unbedingt nötig, würde ich nie wieder zu einem anderen Zahnarzt gehen. Die fünf Sterne sind zu wenig, ich vergebe sieben Sterne.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Yaha A.

This is the best clinic to go to for any dental treatment. My wife and i came from Mauritania and after checking different clinics, we decided to proceed with Dr. Abdulkadir Narin and we are very happy with our choice and the quality of treatment we were subject to. Very kind and helpful staff, we highly recomend it as the right place to go to for a better smile.
Thank you all so much!
Cheers

(Google tarafından çevrildi)
Bu, herhangi bir diş tedavisi için gidilecek en iyi kliniktir. Eşim ve ben Moritanya’dan geldik ve farklı klinikleri kontrol ettikten sonra Dr. Abdulkadir Narin ile devam etmeye karar verdik ve seçimimizden ve tabi olduğumuz tedavinin kalitesinden çok memnunuz. Çok nazik ve yardımsever personel, daha iyi bir gülümseme için gidilecek doğru yer olarak tavsiye ediyoruz.
Hepinize çok teşekkür ederim!
Şerefe

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Dr. Ebacol M.

Let’s face it , no one likes to go to the dentist , however Dr. Abdulkadir Narin did manage to change that at least for me . His warm welcome immediately makes you feel relaxed , the way he listens to you makes you feel that you under a trusted hand . All of the treatments that I had with his went so very well, so thank you Dr. Narin very much for everything . I smile better because of you

(Google tarafından çevrildi)
Kabul edelim, kimse dişçiye gitmeyi sevmiyor ama Dr. Abdulkadir Narin bunu en azından benim için değiştirmeyi başardı. Onun sıcak karşılaması anında rahatlamanızı sağlar, sizi dinleme şekli size güvenilir bir elin altında olduğunuzu hissettirir. Onunla yaptığım tüm tedaviler çok iyi gitti, bu yüzden her şey için çok teşekkür ederim Dr. Narin. Senin yüzünden daha iyi gülümsüyorum

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Roberta V.

I had a great experience from Dr. Narin, extremely reliable person. Highly qualified and professional studio. Maximum punctuality, hygiene and friendliness.
Hope to come back soon.

(Google tarafından çevrildi)
Son derece güvenilir olan Dr.Narin’den harika bir deneyim yaşadım. Yüksek nitelikli ve profesyonel stüdyo. Maksimum dakiklik, hijyen ve dostluk.
Yakında geri gelmek dileğiyle.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Luca

hello this is Luca I’m from London. I would strongly recommend Dr. Abdulkadir Narin and Dentnis Dental Clinic. I send an email to Dentnis Dental Clinic before coming to Turkey then they did return immediately they offered me online consultation with Dr. Narin. He gave me detailed information about my treatment before coming to Turkey. They did an AMAZING job of correcting my smile makeup greatly on my 2-weeks Istanbul vacation. My original teeth were filled with gaps and after the ubiquitous and highly professional treatment using Invisalign, the result is nothing but transformation.

From the beginning, they patiently listened to all my questions and reassessed my worries. All subsequent work was then carried out with the best equipment, to the highest standards and professionally with a personal touch. They look just as happy with the final result as I do! This may not be the cheapest way to improve your smile, but it is definitely one of the best Cosmetic Dental Center and Dr. Abdulkadir Narin is the Best Cosmetic Dentist in istanbul Turkey. Thank You Dentnis Family Staff.

(Google tarafından çevrildi)
merhaba ben Luca, ben Londralıyım. Dr. Abdulkadir Narin ve Dentnis Diş Kliniğini şiddetle tavsiye ederim. Türkiye’ye gelmeden önce Dentnis Dental Clinic’e bir e-posta gönderdim ve hemen döndüler bana Dr. Narin ile çevrimiçi danışmanlık teklif ettiler. Türkiye’ye gelmeden önce bana tedavim hakkında detaylı bilgi verdi. 2 haftalık İstanbul tatilimde gülüş makyajımı büyük ölçüde düzelterek İNANILMAZ bir iş yaptılar. Orijinal dişlerim boşluklarla doldu ve Invisalign ile her yerde ve son derece profesyonel tedaviden sonra sonuç dönüşümden başka bir şey değil.

Başından beri tüm sorularımı sabırla dinlediler ve endişelerimi yeniden değerlendirdiler. Sonraki tüm çalışmalar daha sonra en iyi ekipmanla, en yüksek standartlarda ve profesyonelce kişisel bir dokunuşla gerçekleştirildi. Nihai sonuçtan benim kadar mutlu görünüyorlar! Gülüşünüzü iyileştirmenin en ucuz yolu bu olmayabilir ama kesinlikle en iyi Kozmetik Diş Merkezlerinden biridir ve Dr. Abdulkadir Narin istanbul Türkiye’nin En İyi Kozmetik Diş Hekimi’dir. Dentnis Aile Personeline Teşekkür Ederiz.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; George H.

Clean place , professional doctors and nurses and they are good experts in what they are doing .
They examine their patients after they X-ray them and give the appropriate solution with much confidence and experience. And they explain each detail with excellent knowledge and experience.
Although I’m in Istanbul for a short time I had the courage to do a two hour opporation in their clinic and not wait to get back to my country.
I do with respect recommend this clinic , and again a special thanks to all the doctors as well the nurses.
And I am sure I will come again .

(Google tarafından çevrildi)
Temiz bir yer, profesyonel doktorlar ve hemşireler ve yaptıkları işte iyi uzmanlardır.
Hastalarını röntgen çektikten sonra incelerler ve çok fazla güven ve tecrübe ile uygun çözümü verirler. Ve her ayrıntıyı mükemmel bilgi ve deneyimle açıklıyorlar.
Kısa bir süre İstanbul’da olmamıza rağmen, kliniklerinde iki saatlik bir muhalefet yapma ve ülkeme geri dönmeyi beklememe cesaretim vardı.
Saygılarımla bu kliniği tavsiye ediyorum ve yine tüm doktorlara ve hemşirelere özel bir teşekkürler.
Ve eminim tekrar geleceğim.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Sosetta M.

Google tarafından çevrildi) Acil bir durumdaydım, İstanbul’daydım ve kliniğe gittim.
Her şey temiz ve derli toplu, personel tanıştığım en iyi insanlardı.
D. Abdelkader ve asistanları çok kibar ve profesyoneldi.

Çok teşekkürler ..

Benimle gayet iyi ilgilendiler.
Ekip şahane ve güleryüzlü,
Çok memnun kaldım

Mekke’den saygılar ..

(Orijinal)
صرلي ظرف طارئ وانا في اسطنبول ورحت العيادة .
كل شي كان نظيف ومرتب ، طاقم العمل من افضل الناس الي قابلتهم .
د. عبدالقادر ومساعديه كانو في غاية اللطف والمهنية .

شكراً جزيلاً ..

Benimle gayet iyi ilgilendiler .
Ekip şahane ve güleryüzlü ,
Çok memnun kaldım

Mekke’den saygılar ..

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Ahmet

Excellent dentist, extremely professional, speaks English fluently. State of the art office and equipment. Highly recommended. Reasonable prices. Painless procedure. Abdulkadir has a very light hand and explains the procedures as he proceeds. His last name “Narin” also means delicate. Very fitting last name for a dentist.

Update
Very happy with all the work completed. My mouth never felt better. My dentist in the States complemented the work that was done.

(Google tarafından çevrildi)
Mükemmel diş hekimi, son derece profesyonel, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Sanat ofisi ve donanımının durumu. Şiddetle tavsiye edilir. Uygun fiyatlar. Ağrısız işlem. Abdülkadir’in çok hafif bir eli var ve ilerlediği prosedürleri açıklıyor. Soyadı “Narin” aynı zamanda narin anlamına gelir. Bir diş hekimi için çok uygun soyadı.

Güncelleştirme
Tamamlanan tüm çalışmalardan çok memnun. Ağzım hiç bu kadar iyi olmamıştı. Amerika’daki diş hekimim yapılan çalışmaları tamamladı.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Elderia A.

Dr. Abdulkadir took the time to explain the findings and the treatment plan which was very reassuring and helpful. I hadn’t enough time but he was flexible with his time even worked on weekend, which Was very kind of him. Iam happy with the results.

(Google tarafından çevrildi)
Abdulkadir, bulguları ve çok güven verici ve yardımcı olan tedavi planını açıklamak için zaman ayırdı. Yeterli zamanım olmadı ama hafta sonları bile çalıştığı zamanları konusunda esnekti. Sonuçlardan memnunum.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Cansu I.

(Google tarafından çevrildi) Tanıdığım en iyi diş hekimi Dt.Abdülkadir Narin’dir. Büyük ilgi, çaba, başarı var, her şey için teşekkürler.

(Orijinal)
Der beste Zahnarzt, den ich kenne, ist Dt.Abdülkadir Narin. Es gibt großes Interesse, Anstrengung, Erfolg.Dankeschön für alles liebe🙏🌹

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Abdullah I.

(Google tarafından çevrildi) Selamun Aleykum,,,,.

Medine Al-Munawarah’lıyım Açıkçası, İstanbul’u ziyaret ettiğimde Dentis kliniğine gittim ve kozmetik ve diş cerrahisi alanında ne kadar profesyonel ve doğru olduklarını fark ettim. Abdulqadir’e harika çalışmaları, gerçekten gördüğüm en iyi diş kliniği için teşekkür ediyorum. Herkesin kliniği ziyaret etmesini tavsiye ederim …. iş çok mükemmel ve mükemmel.

(Orijinal)
السلام عليكم،،،،.

انا من المدينة المنورة، بصراحة عند زيارتي لأسطنبول ذهبت الى عيادة (دينتنيس) و أيقنت مدى أحترافية و دقة عملهم في مجال تجميل و جراحة الأسنان. أشكر الدكتور عبدالقادر على عملهم الرائع، فعلا أفضل عيادة أسنان شفتها في حياتي. انصح الجميع بزيارة العيادة …. العمل متقن وممتاز جدا.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Canan G.

(Google tarafından çevrildi) Teşekkürler Dr. Abdulkadir Narin, meslektaşı ve ekibi! Gülen, dinamik, profesyonel ve özenli. Eğer bir dişçi arıyorsanız Dent Nis’te kör olabilirsiniz, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Sonuçtan memnun kaldım, müzikte iyi bir iş çıkardı. Daha ne isteyebilirsin? Tekrar teşekkürler.

(Orijinal)
Merci au docteur Abdulkadir Narin, à son collègue et son équipe! Souriants, dynamiques, professionnels et à l’écoute. Si vous cherchez un dentiste vous pouvez vous rendre les yeux fermés chez Dent Nis vous ne serez pas decu. Je suis satisfaite du résultat, il a fait du bon travail le tout en musique. Que demander de plus? Merci encore.

Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Msgl Inc.

We’ve had a very pleasant experience with Dr. Abdulkadir Narin and Ayşe.
They were very knowledgeable and helpful.
They’re great and we totally recommend them.
Thank you, DentNis!

(Google tarafından çevrildi)
Abdulkadir Narin ve Ayşe ile çok keyifli bir deneyim yaşadık.
Onlar çok bilgili ve yardımcı oldular.
Harikalar ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Teşekkürler DentNis!

Estetik Gülüş Tasarımı Yaptıranların Yorumları ; Duygu

(Google tarafından çevrildi) Her açıdan inanılmaz güzel bir uygulama.
Çok profesyonel ve aynı zamanda çok samimi bir diş hekimi için alışkın değil ne 🙂

Doktorun konuştuğu birkaç dil benim için çok yararlı oldu.

Tüm uygulamaya ve süper güler yüzlü personele büyük bir teşekkür ve övgü

Bu uygulamayı herkese tavsiye edebilirim
Selamlar Duygu

(Orijinal)
Eine unglaublich nette Praxis, in jeder Hinsicht .
Sehr professionell und dabei sehr freundlich was man von einem Zahnarzt eigentlich nicht so gewohnt ist 🙂

Mehrere Sprachen die der Doktor spricht die für mich sehr hilfreich waren .

Ein Riesen dank und Lob an die ganze Praxis und das super freundliche Personal

Diese Praxis kann ich jeden weiter empfehlen
Liebe Grüße Duygu

Gülüş Estetiği Yaptıranların Yorumları ; Canan T.

(Google tarafından çevrildi) Çok profesyonel ve güzel diş hekimi.
Uygulamada size çok iyi bakılıyor. Diş tedavisinin tümünde yardımcı olur. Kemik yapısı ve implant temiz bir şekilde yerleştirildi.
Harika iş için teşekkürler. Sadece tavsiye ederim.

(Orijinal)
Sehr professioneller und netter Zahnarzt.
In der Praxis wird man sehr gut versorgt. Hilfsbereit in der gesamten Abwickelung der Zahnbehandlung. Knochenaufbau und Implantat wurde sauber eingesetzt.
Danke für die tolle Arbeit. Ich kann es nur weiterempfehlen.

Gülüş Dizaynı Yaptıranların Yorumları ; Ali K.

I can only recommend DentNis and doctor Abdulkadir. I have gotten a mouthguard done and it was such a easy process. The clinic is professional and so welcomming.

(Google tarafından çevrildi)
DentNis ve doktor Abdulkadir’i tavsiye edebilirim. Yaptığım bir ağızlık aldım ve bu çok kolay bir süreçti. Klinik profesyonel ve çok hoş.

Gülüş Estetiği Yaptıranların Yorumları ; Halima N.

(Google tarafından çevrildi) Dentnis kliniğinde çok iyi bir deneyim yaşadım. Deneyimli, profesyonel ve yetenekli diş hekimi. Her adım hakkında bilgilendirildim ve dişlerimin dolgusu ve kanamasından çok memnun kaldım.

Dentnis kliniğinde gerçekten iyi bir tedavi gördü. Gerçekten yetenekli ve profesyonel diş hekimleri. İki eski dolum var ve dişlerimi ağartmış. Sonuçlardan çok mutlu olun.

(Orijinal)
Had a very good experience at dentnis clinic . Experienced, prefessional and skilled dentist. I was informed about every step and was very satisfied with the filling and bleeching of my teeth.

Fik en rigtig god behandling hos Dentnis klinik. Rigtig dygtige og profesionelle tandlæger. Fik ordnet to gamle fyldninger og bleget mine tænder. Var mere end tilfreds med resultaterne.

Yorumlar tamamen hastalarımızın yapmış olduğu Google Yorumlarıdır. Bu linke tıklayarak kaynaktanda bakabilirsiniz.