Makaleler

Bişektomi Fiyatları 2024

2024 Diş Fiyatları: Dişhekimliği hizmetlerinde kullanılan malzemelerin ithalata dayalı ürünler olması nedeniyle yükselen maliyetler tedavi ücretlerini de etkilemektedir.

Diş muayene ve tedavi ücretleri 2024, hekimin kullandığı cihazların niteliği, el becerisi teknolojiyi kullanım oranı etkilemektedir. Kullanılan cihazlar hassas ürünlerdir.

Bişektomi operasyonu sağ ve sol yanak içinden yağ alma operasyonudur. Bu operasyonda local anestezi yapılır. Yağ içindeki buccal fat cerrahi bir operasyon ile alınır ve iyileşme süresi yaklaşık 1 aydır. Yanak dokusunun ağız içinden estetik amaçla cerrahi olarak alınması işlemidir. Bu işlem sonucunda yuvarlak yüzlü olan, dolgun yanaklı bireylerde kalıcı olarak Hollywood Yanağı görüntüsü oluşmasını sağlar. (Hollywood Check)

Muayene sonrası yapılacak operasyon belirlenerek fiyat konusunda hasta bilgilendirilir.

Before & After görsellerimizi instagram @doktornarin hesabımızdan görebilirsiniz. 

Bişektomi Nedir?

Bişektomi operasyonu sağ ve sol yanak içinden yağ alma operasyonudur. Bu operasyonda local anestezi yapılır. Yağ içindeki buccal fat cerrahi bir operasyon ile alınır ve iyileşme süresi yaklaşık 1 aydır. Ayrıntılı bilgi için Bişektomi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bişektomi Fiyatları 2024

Bişektomi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bişektomi fiyatları 2024 yılında Nişantaşı’ndaki Estetik Kliniğimizde yapılacak operasyona göre değişim gösterecektir.

Bişektomi fiyatları değişmekte olup, yapılacak olan operasyon ve kullanılacak anestezi türüne göre değişiklik gösterecektir. Dolayısıyla muayene olmanız size yapılacak en doğru tedavi şeklini belirleyecektir. 

Bişektomi Fiyatları 2024
Bişektomi Fiyatları 2024
Bişektomi Fiyatları 2024