Makaleler

Jawline Fiyatları 2024

Jawline Fiyatları 2024

Yapılacak olan tedavi kapsamında jawline fiyatları 2024 belirlenmiştir. Jawline çene dolgusu estetik operasyonunda en az 2 dolgu tüpü kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için whatsApp üzerinden bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Jawline Artık Nişantaşı DentNis’te

Jawline artık DentNis’te… Estetik yüz güzelliği gücün, gençliğin, güzelliğin ve güvenin bir simgesidir. Daha fazla ünlü ve etkileyicinin Yüz güzelliğini göstermesi, geri kalanımızı yani bizim bu konu hakkında ne yapmamız gerektiğini merak ettiriyor. Sadece Instagram’ınızda gezdiğimizde; kaç etkileyici ve ünlü mükemmel yüzlerini sergiliyor! Bazı fotoğraflar  filtrelerle değiştirilmiş olabilir, ancak önemli olan, gerçek Jawline’dır sizde bunu istemiyor musunuz?

Kimin yüz hatlarını güzel veya çekici bulursunuz? Onları çarpıcı kılan nedir? Kadınları düşündüğümüzde hemen hemen hepimizin aklına Bella Hadid, Angelina Jolie ve Olivia Wilde geliyor. Önden baktığınızda çene ucundan mandibular açıya kadar uzanan çizgi güçlü ve pürüzsüzdür. Mandibular açının kendisi iyi tanımlanmıştır, ancak dipten ağır görünmemektedir. Yandan baktığınızda çeneden boyuna kadar olan çizgiler kesintisizdir ve yağ ya da gıdı yoktur. Harika yüz hatları olan ünlüleri düşündüğümüzde hemen hemen hepimizin aklına Brad Pitt, Chris Hemsworth ve Cristiano Ronaldo geliyor. Çene çizgilerini bu kadar çekici yapan nedir? İnce bir heykel gibi sanatsal düz çizgilere ve keskin yontulmuş açılara kadar baktırılar kendilerini. Sizde bu şekilde bir çene hattına sahip olmak istiyorsanız  ve Jawline çene dolgusu yaptırmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

Hemen bir randevu alın ve Jawline ile dişlerinizin güzelleştiği gibi yüzünüzüde güzelleştirelim…

 

Online Randevu Alın

.