Makaleler

Gülüş Tasarımı Fiyatları 2024

Gülüş Tasarımı fiyatları 2024, Dr. Abdulkadir Narin ağız – yüz özelliklerinizi tamamlayacak bir gülüş tasarlayacak ve istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olacak bir plan oluşturacaktır. Gülüş tasarımınız, siz ve estetik diş hekiminiz arasındaki bir ortaklıktır. Hedeflerinizi dinliyor ve onlara ulaşmanın en iyi yollarını birlikte buluyoruz. Gülüş tasarımı fiyatları 500€ ile 15000€ aralığındadır. Hollywood gülüş estetiği fiyatları ise 500€ ile 25000€ arasında değişebilir.

Gülüş Tasarımı Tedavi Fiyatları 2024KDV Dahil %10
Gülüş Tasarımı500€ – 15000€
Hollywood Smile500€ – 25000€
Diş İmplantı450€ – 850€
Laminate Veneers350€ – 500€
Zirkonyum Diş350€ – 500€
Diş Beyazlatma100€
Diş Temizliği100€

Gülüş Tasarımı kişiye özel bir tedavi süreci olduğu için yapılacak tedavi ve kullanılacak malzemeye ve bunun yanında diş hekiminin tecrübesi de fiyatı etkileyecektir. Kişiye özel gülüş tasarımı bilgisi almak için WhatsApp’tan diş ve ağız içi görsellerinizi ileterek bilgi alabilirsiniz.  Ancak en sağlıklı ve doğru bilgiye muayene sonrasında yapılacak tedavi belirlenerek, fiyat konusunda hasta bilgilendirilir.

Gülüş Estetiği Uygulaması

Bu tedavi gerçekleştirirken burada ana hatları olarak dişlerde gerçekleştirilecek olan beyaz estetik ile birlikte ayrıca pembe estetik şeklinde bilinen diş eti estetiği de ön plana alınmaktadır. Güzel bir gülüş estetiği yakalamak adına, diş etlerinin hangi seviyede doğru kalması gerektiği çekilen fotoğraf kapsamında bakılarak bir karar verilir. Ardından ise diş ile birlikte diş eti, kemik yapısı radyografik ve klinik işlemi altında detaylı olarak incelenir.

Burada temel amaç kişinin yüzüne en yakışacak görseli elde etmek olduğundan dolayı diş etlerine lazer yöntemiyle farklı amaçlar dahilinde müdahale gerçekleştirilmektedir. Bu işlem kişinin yüz yapısına doğru şekilde sağlayacak bir görünüm yakalar. Daha sonra ise beyaz estetik adı altında lamina dişler ve bonding uygulamaları gibi birçok değişik seçenek söz konusu olur.  Dudak yapısı da tam olarak belirlendikten sonra, sırasıyla yapılan aşamalar sayesinde kişi tamamen güzel bir gülüşe sahip olma şansını elde edebilmektedir.

Gülüş Tasarımı Fiyatları 2024

Gülüş Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Diş hekimliği hizmetlerinde kullanılan malzemelerin ithalata dayalı ürünler olması nedeniyle yükselen maliyetler tedavi ücretlerini de etkilemektedir. Diş muayene ve tedavi ücretleri 2024, hekimin kullandığı cihazların niteliği, el becerisi teknolojiyi kullanım oranı etkilemektedir. Aynı zamanda gülüş tasarımı bir tedaviler bütünüdür bazı bireylerde sadece diş beyazlatma bile yeterli olur iken bazı hastalarımızın ağzında daha çok tedaviye ihtiyaç duyulabiliyor. Estetik bir gülüş tasarlarken sadece dişlere değil diş etlerine dudaklara da işlemler uygulanır. Daha çok işlem yapılması fiyatı arttırır ve yapılan işlemin türü de fiyatı arttırır. Protez dişler, kaplama ve implant tedavileri fiyatı en çok arttıran işlemler diyebiliriz.

Yapılan Tasarım kalıcı mıdır?

Kullanılan yönteme, hastaya ve Gülüş Tasarımını planlayan doktora göre değişiklik göstermektedir.

Gülüş tasarımı tedavilerinin kalıcı olması, tedavinin yapılması gereken yönteme ve bakımına göre değişebilir. Örneğin, diş renklerinin değiştirilmesi için yapılan bir tedavi, uygun bakım koşulları altında uzun süre kalıcı olabilirken, dişlerin boyutlarının ve pozisyonlarının değiştirilmesi için yapılan bir tedavi daha az kalıcı olabilir. Dişlerinizin kalıcı olarak güzel görünmesini sürdürmek için diş hekiminizin vermiş olduğu talimatları dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekir. Bu talimatlar arasında düzenli temizlik, diş hekiminizin kontrollere gitmeniz ve uygun beslenme dahil olabilir.