Diş dolgusu yaptıranların yorumları

Diş Dolgusu Yaptıranların Yorumu

Diş dolgusu yaptıranların yorumları, şüphesiz ki her hasta için çok önemli yorumlardır. Diş dolgusu fiyatları 2022 ve diş dolgusu yaptıranların yorumları merak edilen soruların en başındadır. Maliyet hesabından ziyade başarılı bir operasyon geçirmek bu tedavinin en önemli unsurudur.

Aşşağıda bulunan yorumlar Dr. Narin ve ekibi tarafından Dentnis’e ait Google My Business hesabına yapılan diş dolgusu tedavileri hasta yorumlarıdır. Yorumları Orijinal hali ile sizde buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Kliniğimizde daha önce gülüş tasarımı kapsamında amalgam dolgu, estetik porselen dolgu, estetik dolgu, inlay, onley , overlay tedavileri binlerce hastaya yapılmıştır.

HALİT Ç.

Diş dolgusu yaptırdım ve hayatımda gördüğün en mükemmel dolgulardı. Çok dikkatli ve titiz çalışıyorlar. Ayrıca dişinizle ilgili tüm detayları sıkılmadan size anlatabilirler. Kesinlikle tavsiye ederim.

ESRA S.

Abdülkadir Bey 4 tane 20’lik dişimi çok başarılı bir şekilde çekti. 6 tane dolgu yaptı. Beyazlatma da yapmıştık. Sırada 1 dişime kaplama ve implant var. Kendisine sonsuz teşekkür ederim çünkü geçmişte dişçi koltuklarında acıdan ağrıdan ağladığımı bilirim. Tek tek işlemler hakkında bilgilendirip hastasını sakinleştirip en ufak bir acı dahi hissetmesine müsaade etmeyen bir doktor. Bilgisi tecrübesi çok fazla. Ama asla egolu kibirli biri değil çok nazik ve şefkatli biridir. Ekibi de keza öyle, ilgili ve güler yüzlü. İşlemden sonra arar muhakkak takip ederler bir sorun oldu mu iyi misiniz diye. Bunlar çok kıymetli şeyler. Buradaki 1 tane olumsuz yorum beni çok üzdü. Abdükadir beyi hastası olarak 8 senedir tanırım asla o yorumda belirtildiği gibi biri değildir. Allah daha çok versin hastası bol kimsenin 3-5 kuruşuna tenezzül edecek biri değildir. Yorumu yapan belli ki sıkıntılı bir kişilik, hukuki olarak da gereken yapılacaktır eminim. İnsanların şeref ve haysiyetiyle böyle oynamak, karalamak doğru değil. Abdülkadir bey buradaki diğer 100’lerce yorumda da belirtildiği gibi son derece profesyonel ve dürüst bir doktordur. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, tanışınca zaten siz de anlarsınız. Tekrardan tüm ekibe ve doktor beye çok teşekkür ederim.

GÖKHAN D.

Hocamla 2004 yılından beri tanışıyoruz.İki defa dolgu yaptirdim çok memnun kaldim.Ayni zamanda eşiminde 3 tane 20’lik dişini aldi çok memnun kalmişti.10 yıl önce 20′ lik dişimi aldirdim Taninmiş bir bir hastanede zor bir ameliyatti.Çünkü dişim içerde yan yatmiş bir dişti.Ayni dişten bir tanede daha vardi. Korkudan 10 yil boyunca kaçtim.Ağrilar sebebiye bu sefer hocama gittim. Cumartesi günü yirmilik diş ameliyati için gittim.Gerçekten çok zor ameliyat işinin ehli olmasi gerekiyor.Diş sinirlere çok yakin bir bölgede oldugu için hep bir tedirginlik oluyor insanda.Hocam ve ekibi başarılı bir şekilde dişimi aldilar.En az ameliyat kadar önemli sonrasi tedavi süreci çünkü önceki diş ameliyatimda 10 gün yemek yiyemedim yüzüm şişti ağridan perişan oldum. Aldirdigim gün uyayamadim .Bunda şişme çok az oldu ilk gün yemeğimi yedim ilaçlarimi aldim.ilk gece çok rahat uyudum. Bugün 4. gün çok rahatim cumartesi günü dikişleri alinacak.Hocam ve ekibinin Ellerine sağlik hepsine teşk ederim.

BERKAY B.

Dr. Abdülkadir Bey’le arkadaşımın tavsiyesi üzerine 7 yıl önce tanıştım. Daha önce yaşadığım gergin ve korku dolu olumsuz deneyimler diş hekimliğine olan inancımı sarsmış, ağız sağlığımla ilgili problemleri olabildiğince erteleme eğilimine girmiştim. İlk randevumu hala hatırlarım. Panik halde sürekli sorular sorarak kendisini bunaltmış olmama rağmen Dr. Abdülkadir Bey sıkılmadan bana ağız sağlığımla ilgili problemi kaynağı ve nedenleriyle birlikte açıklayıp, uygulayacağı çözümleri tedavi öncesi ve sırasında adım adım açıklayarak kendimi rahat hissetmemi sağlamıştı. Hatta tedavi sırasında mola verip birlikte sohbet etmiştik. Aynı tedaviyi annem yapabilse bana bu kadar sabırlı ve şefkatli davranır mıydı emin değilim 🙂 Aradan seneler geçmesine rağmen dolgu ve kanal tedavisi uygulanmış dişlerim hala sapasağlam duruyor. Hatta şu anda İngiltere’de yaşamama rağmen başka bir diş hekimine güvenemiyorum. Biletimi alıp 6 ayda bir kendisine kontrole gidiyorum. Uzun vadeli, kaliteli, yeni teknoloji çözüm arayan ve en önemlisi şefkatle tedavi edilmek isteyen herkese tavsiye ederim.

AYNUR G.

Yaklaşık bir yıl önce arkadaşımızın tavsiyesi üzerine, 7 ve 5 yaşındaki iki oğlumla beraber geldik. Tabiki çocukların korku, kaygı, ağlamasını normal olarak beklerken, iki dolgu iki diş çekimini güle oynaya yaptırıp çıktık. Dr Abdülkadir Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. Artık ailece geldiğimiz ve düzenli olarak diş kontrollerimizi yaptırdığımız bir kliniğimiz var. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

YUNUS K.

Daha önce başka hekimlere yaptırdığım dişlerimden zaman zaman yapıları, zaman zaman da ağrı ve sızlamalar nedeniyle şikayetçiydim. Arkadaşımın tavsiyesi ile Dnt. Kadir Bey’den randevu aldım. İlk muayenede dişlerimdeki amalgam dolguları görünce ‘amalgam dolgu mu kaldı?’ dediğinde şaşırmıştım. Başka nasıl olurdu ki?
Şikayetim olan dişlerim dışında bir kaç dişimde daha sorun olduğunu tespit etti. Hekim titizliği mi, modern teknoloji mi bilmiyorum ama tespit ettiği dişler de gerçekten çürük çıktı. İnsan böyle özen gösterilip titiz tetkik yapılınca daha fazla memnun oluyor sanki.
Hem ağrılarım dindi, hem muhtemel sorunlar başlamadan tespit edildi dolgu ve kaplamalar da çok daha estetik bir hal aldı.
Güleryüzlü, ilgili ekibine ve Dnt. Kadir Bey’e çok teşekkür ediyorum.
İyi ki varsınız Sağolun.

ÖZGÜR Ö.

Yaklaşık iki yıldır Dt. Abdülkadir Bey’i ziyaret etmekteyim. Bu süre zarfında dişlerime birden fazla kez dolgu, kanal tedavisi, kaplama uygulamaları yapıldı. Uygulamalar sırasında doktor beyin ve yardımcılarının samimi ve ilgili davrandığını, her hangi bir ağrı yaşatmamak için doktor beyin çok özenli olduğunu, her uygulama öncesinde konuyla ilgili açıklamalar yaptığını, alternatif çözümler var ise en uygun kararı verebilmem adına her şeçeneğe bir çok yönden (kullanım sırasında karşılaşılacak durumlar, estetik etkisi, maliyeti vs) yaklaşarak bilgilendirdiğini söyleyebilirim. Her uygulama sonrasında iletişimde kalarak durumumu kontrol etmektedirler.

OSMAN TARIK Y.

Konum olarak mükemmel bir yerde. Klinik ise tam profesyonel ekipmanlar ve calisanlarla dolu. Abdulkadir Bey yaklasik 20 dakika boyunca dis temizliği, dis,dis eti sağlığı ve dolgu hakkinda bilgi verdi. Sonuç olarak memnuniyet 10 üzerinden 10.

AYÇA D.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine dolgu ve diş temizliği için gittim aklimda birçok soru işareti vardı ama tüm hepsinin boşa olduğunu anlamam fazla sürmedi çok memnun kaldım güleryüzlü çalışanlar,ikramlari ve ilgilenmelerini başka hiçbir yerde görmedim 10/10 bir klinik kesinlikle tavsiye ederim.

FERDİ G.

Dt.Abdulkadir Narin ve ekibi cok professionel calisiyorlar her yapilan islemlerden ( Implant, Kanal Tedavisi, Dolgular ve Temizlik) ne bir aci nede bir sorun yasadim herkeze tavsiye ederim yakin bir zaman sonra yine görüsmek üzere.

HATİCE H.

Doktor beyi on yıl önce tanıdım implant artı dolgu yaptırdım sonra adresini kaybettim sonra Instagram dan kendisini buldum tekrar kontrollere geliyorum on yılda hic şikayetim olmadi herkese tavsiye ediyorum.

YASİN D.

Dolgu yaptirdim cok memnun kaldim, daha once badka biyerde yaptirmistim hic memnun degildim burasi bir harika dostum..

*Yorumlar tamamen hastalarımızın yapmış olduğu Google Yorumlarıdır. Bu linke tıklayarak kaynaktanda bakabilirsiniz.

WhatsApp
Bize Hemen Ulaşın.
Bizi Takip
Edin!