Makaleler

Zoom Diş Beyazlatma Nedir?

Zoom Diş Beyazlatma Nedir?

Zoom diş beyazlatma, mine ve dentini hafifleten güç destekli bir beyazlatma işlemidir. Zoom ofis içi beyazlatma sistemi, tam arklı (üst ve alt) bir ağartma lambası (güç yardımı sağlayan ağartma lambası) ile ışıkla etkinleştirilen% 25 hidrojen peroksit jeli kullanan devrim niteliğinde bir diş beyazlatma prosedürüdür. Güvenli, etkili ve hızlı – çok hızlı. Yaklaşık 90 dakika içinde dişleriniz çok daha beyaz olabilir. Yakınlaştırma beyazlatma, anında sonuç arayanlar için idealdir Zoom’un rahatlığı, hızı ve etkinliği, onu meşgul bireyler için mükemmel bir seçim haline getirir.(Merak edenler için Evde diş beyazlatma)

Zoom Diş Beyazlatma Nasıl Çalışır?

Zoom ışıkla etkinleştirilen beyazlatma jeli, Zoom ışığı ile etkinleştirildiğinde derin lekeleri ve renk bozulmalarını gidermek için dişlere hafifçe nüfuz eden bilimsel olarak formüle edilmiş, pH dengeli bir hidrojen peroksittir (neredeyse sıfır duyarlılık formülü). Hidrojen peroksit jeli parçalandıkça, oksijen mineye ve dentine girerek dişin yapısı değişmeden renkli maddeleri beyazlatır.

Zoom İşlemi Sırasında Kişi Neler Yaşar?

İşlem sırasında rahatça televizyon veya film seyredebilirsiniz. Dudakları ve diş etlerini korumak için izole etmeye yönelik bir hazırlıkla başlar. Daha sonra, 15 dakikalık seanslar için özel olarak tasarlanmış ışıkla etkinleştirilen beyazlatma jeli uygulanır (konfora ve sonuçlara bağlı olarak üçe kadar). Her 15 dakikalık seanstan sonra beyazlatma jeli durulanır ve yeni jel uygulanır. Beş dakikalık bir florür tedavisi prosedürü tamamlar. Sonuçlara hayran kalacaksınız. Çoğu insan, işlemden sonraki ilk birkaç gün dişlerinin daha da beyazladığını görecektir (bu, minede bulunan jel nedeniyle oluşur).

Zoom Beyazlatma Ne Kadar Sürer?

İşlemin tamamı yaklaşık 90 dakika sürer. Prosedür, bir hazırlık dönemi ve ardından 15 dakikalık ağartma seansları ile başlar. Beş dakikalık bir florür tedavisi prosedürü tamamlar. Gerçek Zoom beyazlatma seansından önce profesyonel bir temizlik önerilir.