Makaleler

implant Yaptıranların Yorumları

Maliyet hesabından ziyade başarılı bir operasyon geçirmek bu tedavinin en önemli unsurudur.

Aşşağıda bulunan yorumlar Dr. Narin ve ekibi tarafından Dentnis’e ait Google My Business hesabına yapılan implant tedavileri hasta yorumlarıdır. Google Yorumları Orijinal hali ile sizde buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Kliniğimizde daha önce gülüş tasarımı kapsamında dental implant, diş implantı, bir günde implant, tek diş implant, tüm ağız implant tedavileri binlerce hastaya yapılmıştır.

Nada N.

15 sene önce implantimi yaptırmıştım Abdulkadir Beye..bugün genel bir kontrole geldim ve hala implantlarım sapasağlam..üstteki porselen kısmı biraz deforme olduğu için onu değiştirmek istedim..sagolsun hafif eli ve hem ekibinin hem de de kendisinin güleryüzü ile harika bir iş çıkardılar.
İnşallah bir implant daha yaptırdıktan sonra gülüş tasarımı için de Abdulkadir Beye gelicem. Tavsiye ederim herkese.

Mert Ö.

Buraya amcam aracılıgı ile geldim 2ön dişim kırılmıştı biri sallanıyordu digeri düşmüştü abdulkadir hoca 1günde implant yapıp diger sallanan dişimi kurtardı tel takarak diger diş hastaneleri 2 hafta kadar süre vermişti burada 1 günde halledildi işlemlerim saolsunlar rabia hanım ile birlikte çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

Neşe G.

İki hafta önce Dentnis’e sadece kırılan süt dişimi göstermek amacıyla geldim. Muayene sonrasında aynı gün implant yapıldı.İşlem esnasında hiçbir rahatsızlık veya olumsuzluk yaşamadım .Gayet başarılı bir işlem gerçekleştirdiler. iyileşme süresinide çok iyi geçirdim şu an çok rahat bir şekilde dişimi kullanıyorum .Abdulkadir bey’e Hakan bey’e ve diğer çalışanlara ilgileri ve emekleri için teşekkür ederim.

Evrim E.

En son 8 yaşındayken zorla götürüldüğüm diş doktoru tecrübem dolayısıyla çok büyük bir fobim oluşmuştu.. 30 yıl aradan sonra ağzımın içindeki problemlerin artmasıyla, bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi üzerine çok sevgili Doktorum Abdülkadir Narin ile tanıştım. Muhteşem enerjisiyle hasta psikolojisinden sonuna kadar anlayan doktor değil bir hekim kendisi.. 4 implant, 2 yirmilik diş cerrahi çekimi ve daha bir çok işlemi tek bir ağrı ve acı hissetmeden sorunsuz geçirdiğim için çok şanslıydım bence.. Kendisine ve yine muhteşem ekibine, saygılarından ve samimiyetlerinden dolayı da hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gitmeye cesaret edemediğim diş doktoruna, artık güle oynaya gidebildiğim için hepsine minnettarım…. Süüüpeeeerrrsiiiiiniiizzzz.

Mert C.

Hekimim Abdulkadir Nadir yaklaşık olarak 15 yıllık ailemin ve benim tüm diş problemlerimizin kesin ve hızlı çözümü olmuştur.Bizleri doktor hasta ilişkisinde ötede aile samimiyeti ile daima karşılamıştır.Ayrıca ekip arkadaşlarının da samimiyeti ve özverisinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Daha fazla hasta yorumu için Gülüş Tasarımı yaptıranların yorumları  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doktornarin instagram hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz.

 

Kamil K.

Dislerimle ilgili buyuk problemler yaşıyordum.bu korkuyu üzerimden atabilmek için detaylı bi arastirmaya girdim ve doktor Abdulkadir narin beye ulaşıp sıkıntılarimi ve korkularımı anlattım. Dislerimle ilgili gülüş tasarımı ve implant tedavi yapılmaya karar verdik.korkumdan dolayı sedasyonla uyutulup tek 1 gün içinde hep yeni ve güzel dişlere sahip oldum.tesekkurler dent nis ekibi ve Abdulkadir narin hoca.