Makaleler

Ünlülerin Dişleri

Ünlülerin Dişleri, Gülümsemenizin ruhunuza açılan pencere olduğunu söylüyorlar. Gülüş tasarımını, Estetik bir diş görünümüne, Hollywood Ünlülerinden tutunda Kraliyet ailesine kadar herkes inanılmaz önem veriyor.

Kylie Jenner‘dan Zac Efron‘a, en sevdiğimiz ünlüler, büyük gülüş dönüşümleri geçirdi, çarpık, eksik dişlerini, göz kamaştırıcı parlak diş kaplama, kronlar ve Veneerlar ile yenilediler ve değişim gerçekten dikkate değer. Hey, buna boşuna ‘Hollywood Gülüş Tasarımı‘ demiyorlar.

Belki de gülüş tasarımını bu kadar popüler yapan şey ışıldayan bir beyazlık olabilir. Muhtemelen kimse ünlü olupta istenmeyen bir görünüme sahip dişler ile kameralara poz vermek istemez öyle değil mi?

Dişlerini Yaptıran Ünlüler

Bazı ünlüler tamamen bir zirkonyum diş kaplama tedavisi tercih ederken, bazıları ise küçük dokunuşlar ile o ışıltılarını tekrar yansıtmaya çalışmaktadır. Bazı ünlüler doğallığından ödün vermek istemez, bunda ısrarcıda olabilir. Kate Middleton bile Prens William‘la düğününden önce bir Gülüş Tasarımı tedavisi geçirdi.

Tüm bu benzersiz ışıldayan gülüşleri olan Ünlülerin gerçekten önceki halleri iyi değil miydi? veya Gülüş Tasarımı sonrası dişlerine bir daha dokunmadılar ve hala bembeyaz mı? Tabiki hayır. Ara sıra beyazlatma işlemleri ve diş taşı temizliklerini yaptırdılar. Bizde bir söz var bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye… Eğer sizde gülüş tasarımı sonrası dişlerinize düzenli bir bakım yaptırmazsanız bu total Hollywood Gülüşüne sahip olduktan sonra hemen kaybedebilirsiniz. Neden Peki? Gün içinde içtiğiniz kahve, çay vb. bir çok içecek ve yiyecek zamanla dişlerinizi sarartabilir sonra İnsta filtresi / Facetuning dokunşu bile eski görünümüzü kazandırmaya yetmeyebilir.

Hafızamızı tazelemek için, mega ünlü gülümsemelerini oluşturan tüm Gülüş Estetiği dönüşümlü dişlere ışık tutuyoruz.

Kendi dişlerinizi Hollywood gülüşü tedavisi ile hayata hazır hale getirmek ister misiniz? Aşağıda ilham kaynağınızı bulun, ardından Gülüş Tasarımı tedavilerimize göz atın. Senin güzelliğin, senin kuralların!

Hollywood Bulvarı üzerindeki yıldızların listesi Bu listede tüm isimler var göz atabilirsin!

Ve Geçelim Büyük Değişimlere…

Ünlülerin Dişleri

Millie Bobby Brown

Millie’nin gülümsemesi masum ve umursamazdı ve biz onu zaten böyle sevdik … ancak Gülüş Tasarımı sonrası daha beyaz ve daha hizalı dişerleride çok muazzam gözüküyor.

Ünlülerin Dişleri

Cardi B

Cardi B bir keresinde diğer insanları memnun etmek için dişlerini değiştirmeyeceğini yinelemiş olsa da … bu, onları kendi kendini memnun edecek şekilde düzeltemeyeceği anlamına gelmiyordu. Senin için sevindim Cardi!

Ünlülerin Dişleri

Holly Willoughby

Genç Willoughby ön iki çarpık dişi çok kötü durumda değildi … ama şimdi hepsi hizalı, lekesiz ve en önemlisi hala doğal görünüyor!

Ünlülerin Dişleri

Demi Lovato

Bir zamanlar Lovato’nun ön dişlerini ayıran çok sevimli bir boşluk vardı (Yukarıdaki fotoğrafta yok bu), bir rol için düzeltilmesi gerekiyordu … daha sonraları aniden boşluk gitmiş, dişler inci gibi beyaz olmuş ve eski Disney yıldızı bir anda Hollywood Yıldızına dönüşmüş. Eski hali daha güzelmiş veya yeni hali şöyle olmuş yorumlarını yapabilirisiniz:)

Ünlülerin Dişleri

Megan Fox

Herhangi bir kusur göremiyoruz. Megan Fox’un dişleri gerçekten inci gibi ışıl ışıl Bir gerçek bir star edasında parıldıyor.

Ünlülerin Dişleri

Miley Cyrus

Demek istediğim, Miley’nin Hannah Montana günlerinden beri çok şey değişti ve biz onun artık sadece dişlerinden bahsetmiyoruz … Bu iş gerçekten çok iyi bir Hollywood Ortodontisti tarafından yapılmış… çok aşikar…

Ünlülerin Dişleri

Mel C

İlk günlerden beri Mel C’nin dişlerinde çok büyük bir değişiklik olmadı ama … Hiç şüphesiz daha beyazlar, Estetik Bir Diş Hekiminin küçükte olsa dokunuşlarını görebiliyoruz.

Ünlülerin Dişleri

Kirsten Dunst

Kristin çok sevimli biri, her zaman çok genç bir görünümü var … Ama biraz düzenleme ve beyazlatma onun sevimli gülümsemesini daha da güzelleştirdi.

Ünlülerin Dişleri

Lindsay Lohan

Lilo, küçüklüğünden beri zaten çok güzel bir gülüşe sahipti. Ancak Hollywood’un uyuşturucu ve alkol bağımlılığı batağına girdiğinde, dişleri onunla birlikte sarardı ve oldukça kötü günler geçirdi. Lindsay, dişleri ile alakalı bir karar alıp Gülüş Tasarımı yaptırmak zorunda kaldı … Tüm kötü bağımlılıkları üzerinden atıp ayağa kalktıktan sonra, ışıl ışıl görünüşünü, dolgun dudaklarını ve inanılmaz inci beyaz dişlerini bize tekrar gösterdi.

Ünlülerin Dişleri

Kate Middleton, Cambridge Düşesi

Kraliyet ailesine katılmadan kısa bir süre önce Kate, gülümsemesinin bir prenses olarak imajında ​​çok önemli olacağını biliyordu, bu yüzden birkaç ince dokunuş yaptı … Londra’da bir dişhekimi Didier Fillion tarafından ‘uyumlu asimetri’ denilen doğal görünümlü bir diş düzeltme tedavisi ve Diş beyazlatma tedavisi gördüğü bildirildi.

Ünlülerin Dişleri

Katrina Amy Alexandra Alexis Price

Katie AKA Jordan, ameliyata yabancı değil ve ilk olarak 15 yıl önce Veneer yaptırdı (kardeşinin kaykayından düştükten sonra) … ama ünlü yıldız, kaplamalarının bu neredeyse kör edici setle değiştirilmesini sağlamak için tekrar diş ameliyatı geçirdi. ve o zaman “dişlerim şimdi çok hassas” diyordu. Sanki çok fazla hassasiyet var ve tüm sinir uçlarıma vurmuşlar gibi. Sürekli acıyor. Dişlerimden elektrik geçiyormuş gibi hissediyorum. “Ah! gibi cümleler kurardı.

Ünlülerin Dişleri

Kylie Jenner

Genç Kylie Jenner, bebek gibi saçları, dolgun yanakları ve el değmemiş dişleriyle ne kadar sevimli görünüyormuş? … Tabi bunlar eskidendi, bu vampir gibi görünen dişlerden kurtulalı çok olmuş…

Ünlülerin Dişleri

Hilary Duff

2003 dolaylarında, Hilary’nin başlangıçta oldukça mükemmel bir gülümsemesi vardı … Daha sonra 2005 yılında kaplamalar yaptırdı ve hayranları çok sert tepki gösterdi.

Dislerini-Yaptiran-Unluler-7

Gwen Stefani

90’ların simgesi, tüm davetlere diş tellerini varken gitmekten hiç bir zaman utanmadı … Özgüvenli çok yerinde bir karar olmuş. Çünkü dişler kalbin aynasıdır.

Dislerini-Yaptiran-Unluler

Niall Horan

One Direction grubu kurduklarında ne kadar genç olduklarını unutmanız durumunda: işte diş teli takmadan önce Niall Horan … Ve sonra, muhteşem bir yetişkin adam Zaman çok hızlı geçiyor bu z evlatlarını gördükten sonra kendinizi biraz yaşlı hissediyor olabilir misiniz? 🙂

Dislerini-Yaptiran-Unluler-Justing-Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber her zaman hoş ve tatlı bir gülümsemeye sahipti … Ama aradan geçen yıllar ile görünümde bir değişiklik var ışıltısı bir başka muhtemelen çok iyi bir beyazlatma tedavisi görmüş orası kesin… Bir Hay bile demeden gittiği yıllar ne çabukta geçmiş:(

Dislerini-Yaptiran-Unluler-Tom-Cruise

Tom Cruise

Tanımayan var mı? Eski haline bakarmısınız Tom Cruise’a hiç yakışıyormuydu. Resmen dönüşüm yaşamış ama muhtemelen şuan TV’de izlediğiniz kısıtlı bütçeli dönüşümlerden değil, gerçek bir Estetik Diş Hekiminin ellerinin değdiği çok belli… Nişantaşı’na uğrasaydı biz daha iyisini yapardık! 🙂

Dislerini-Yaptiran-Unluler-James-Arthur

James Arthur

Bu halini hatırlıyor musunu? Hollywood Gülüş Tasarımı yaptırdığı çok belli… Eski halinden eser yok gerçekten eski halinde zaten bir eser yoktu. Yeni hali bambaşka olmuş. Gözlerinede rimel mi sürmüş sanki (İç sesim) 🙂

Dislerini-Yaptiran-Unluler-Kate-Beckinsale

Kate Beckinsale

Gotik genç Kate’in mükemmel dişleri vardı, ama bir Hollywood parıltısına ihtiyaç duymuş … Ve şimdi gülümsemesi olabildiğince kusursuz.

Dislerini-Yaptiran-Unluler-Cheryl-Cole

Cheryl Cole

Herkesin en sevdiği şu anki tarz küçüklük aşkı, Cheryl yandaki sevimli kızdan… Küçük bir “Gülüş Estetiği” ve gardırop revizyonundan sonra Dünyanın En Seksi Kadınına dönüşmüş..

Dilslerini-Yaptiran-Unluler-Morgan-Freeman

Morgan Freeman

Gerçekten büyük bir değişim geçirmiş. Küpeleri hiç değişmemiş ama… Morgan! hey dostum, inanın bana böyle dişlere sahipseniz yaptırmak için bir Hollywood Yıldızı olmanız gerekmiyor. Yerinde bir karar olmuş… 🙂

Dislerini-Yaptiran-Unluler-Diane-Kruger

Diane Kruger

Diane zaten çok güzel dişlere sahipti ama Diş beyazlatması yaptıktan sonra daha çekici hale gelmiş.

Dislerini-Yaptiran-Unluler-Cristiano-Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Yaşayan en seksi erkeklerden biri, aslında bazı zor gençlik yıllarına sahip olmuş. Akne sorunları, sarı  saçlar ve gülümsemesi, güzel görünüşüne engel oluyordu … Ama harika bir diş hekiminin ve ergenliğin ona bir mola vermesinin yardımıyla, bugün tanıdığımız delikanlıa  resmen çiçek açtı!

Dislerini-Yaptiran-Unluler-David-Beckham

David Beckham

Gerçekten David Beckham’ın gençliği fotoğrafta inanmak biraz zor çok değişmiş. Şuan Dişleri daha beyaz ve eskine nazaran çok daha iyi…

Dislerini-Yaptiran-Unluler-Nicolas-Cage

Nicolas Cage

90’ların başındaki görüntüsü şu an bakarmışsınız ne kadar farketmiş. Beyaz dişler gerçekten ne etkiliyor bir yıldız olsanız dahi…

Dislerini-Yaptiran-Unluler-Emma-Roberts-

Emma Roberts

Scream Queens oyuncusu, kariyerine çok genç yaşta, diş telleri veya beyazlatma tedavilerinden önce başladı … Daha sonra birçok defa kırmızı halıya çıktı ve Emma, ​​Julia’nın teyzesine rakip olacak bir gülümsemeye sahip.

Unlulerin-Disleri-Abbey-Clancy

Abbey Clancy

Elbette, Abbey dişlerini yaptırmadan önce muhteşemdi ama … Şimdi daha iyi görünüyorlar, değil mi?

Unlulerin-Disleri-Blake-Lively

Blake Lively

Tween Blake daha önce göz kamaştırıcı bir gülümsemeye sahip olabilirdi … Ama biraz düzleştirme ve basit beyazlatma tedavileri ile  ile Hollywood’a geri döndü.

Unlulerin-Disleri-Chrissy-Teigen-

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen’in ilk kırmızı halıya çıktığı andan itibaren her zaman güzel bir gülümsemesi olmuştur … Ama birkaç yıl sonra dişleri biraz daha beyaz, daha parlak ve Hollywood benzeri bir Gülüş Tasarımı ile ön plana çıkmış.

Unlulerin-Disleri-Catherine-Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones

Galler doğumlu oyuncu. Gallerli olunca tabi Douglas ile bir birliktelik yapmamak olmaz değil mi? Hollywood Kraliyet ailesi mensubu bir bayan göz kamaştırıcı değil mi?

Unlulerin-Disleri-Tulisa-Contostavlos

Tulisa Contostavlos

Tulisa’nın Cheryl Cole’un The X Factor’daki yerini alması epey heyecan uyandırdı, ancak şarkıcının Cheryl ile düşündüğünüzden daha fazla ortak yanı var … Tulisa’nın, tıpkı Bayan Cole’un yaptığı gibi, 12.000 sterlinlik  ( 139 Bin TL) bir Gülüş Tasarımı yaptığı söylendi.

Unlulerin-Disleri-Michael-Douglas

Michael Douglas

Yakışıklı bir adam ama Catherine Zeta Jones’un kocası bile dişçiye iyi bir yolculuk yapmanın faydasını inkar edemez … İnci beyaz dişlere bakın fark var.

Unlulerin-Disleri-Emma-Watson

Emma Watson

Gençken, Emma’nın gülümsemesi sevimli ve doğaldı … Ama büyüdükçe dişlerini biraz beyazlatma ve düzleştirme ile biraz destekledi. Her zaman çekici bir gülümsemesi vardı!

Unlulerin-Disleri-Celine-Dion

Celine Dion

Celine’in 80’lerdeki dişleri, … Bahse girerim bu kusursuz sete yatırım yapma konusunda İki Kez Düşünmedi.

Unlulerin-Disleri-Cher-Lloyd

Cher Lloyd

Break-out X Factor yıldızı, yetenek şovunu ABD’de denemek ve yapmak için kısa bir süre sonra İngiltere’den kaçtı … Ama ABD’de o mükemmel Hollywood gülümsemesi olmadan başaramazsınız, bu yüzden Cher Lloyd diğer ünlüler gibi doğru kararı verdi.

Unlulerin-Disleri-Colin-Firth

Colin Firth

Colin, bizim için her zaman mükemmel Darcy olacaksın … Ama biraz diş taşı temizliğini ve Diş beyazlatmanın bir zararı olmaz, değil mi?

Unlulerin-Disleri-Demi-Moore

Demi Moore

Unlulerin-Disleri-Emma-Thompson

Emma Thompson

Ünlülerin Dişleri Nicola-Roberts Jordyn-Woods

Jordyn Woods

Ünlülerin Dişleri Nicola-Roberts

Nicola Roberts

Ünlülerin Dişleri Sophia-Bush

Sophia Bush

Wow.. Sophia gerçekten çok değişti. Dişlerine detaylı bakar mısınız?

Ünlülerin Dişleri

Zac Efron

Ünlülerin Dişleri