Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü Nedir?

Hollywood Gülüşü Nedir?  Hollywood smile design yani hollywood gülüş tasarımı bireye özel olarak yapılan bir estetik müdahaleler bütünüdür.

Hollywood Gülüş Tasarımı (Hollywood Smile Design, Hollywood Gülüşü); Ünlüler için yıldız kavramı kullanılır. Bu kavramın kullanılması ünlü insanlarda olan hissettiğimiz fakat kaynağını tam tanımlayamadağımız sanatsal ışıltılı olma hali ile alakalıdır. Bu ışıltılı halin doruğa çıkıp zirveye ulaştığı an ise gülümsenen anlardır. Yıldız insanların ya da yıldız adaylarının medyatik olma yönünde bu ışıltıyı vurgulamak için sıklıkla gülüşlerindeki ışıltıyı belirginleştirmek ve ortaya çıkarmak isteğide aslında bu duruma dayanır. Bu ışıltılı gülüşleri oluşturmaya yönelik beklentiyi hastalar ve bireyler Hollywood Smile  istiyorum şeklinde bizlere ifade ederler. Hollywood Smile oluştururken bembeyaz, ışıltılı bir gülüş oluşturmayı hedeflemek çok hassas ve estetik bir algının zirvede gerektiği dokunuşlar gerektirir çünkü zannedildiğinin aksine bu ışıltı sadece bembeyaz dişlerden ibaret değildir aksine Hollywood gülüşünü bembeyaz dişlere indirgemek yapay bir görünüm oluşmasına neden olacağı için kesinlikle estetik bulmadığımız bir yapaylığa neden olabilir.

Hollywood Smile isteği ile gelen hastanın, yapılacak olan gülüş tasarımını planlarken, bu tasarımın hastanın kişiliği ile uyum yakalamasında bize önemli bir bilgi verir. Hollywood Gülüş tasarımında bu bilgi bizim için çok hayati önem göstermektedir. Hollywood gülüş tasarımı bahsettiğimiz bu yaklaşım ile bireye özel olarak yapılan bir estetik müdahaleler bütünüdür.

WhatsApp
Bize Hemen Ulaşın.
Bizi Takip
Edin!