Makaleler

Dentnis Yayın Hayatına Başladı

Dentnis Yayın Hayatına Başladı!

Dentnis 04.06.2021 tarihi itibari ile haber yayın hayatına başladı. Özellikle Sağlık ve Dental ağırlıklı son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşacak. Dentnis trendi her geçen gün varlığını arttırarak ilerlemeye devam ediyor. Yayın editörleri tarafından uzun araştırma ve incelemelerden sonra haber değeri kazandıran içerikler üretmeye başlayan ekibimize Dentnis adına teşekkür ederiz.  Sağlık haberleri, Dental Diş Haberleri ve özellikle Gülüş Tasarımı ve implant üzerine bir çok haber yayınlacak.

Kullanıcıların yoğun talebi üzerine oluşturulacak olan içerikler ve güncel Ağız ve Diş Sağlığı haberleri ile birlikte zengin içerikle okurların karşısına çıkacak olan Dentnis hazırlıklarını tamamladı. Bundan sonraki dönemde Son dakika toplumun yararına zengin içerikle çok çeşitli haberler yapacak olan Dentnis kullanıcı dostu Mobil sürümü ilede güncellemelerine devam edecek.

Google Haberler Dentnis

Sağlık ve Dental Haberler

Sağlık ve Dental haberler ile yayın hayatını sürdürecek olan websitemiz diğer taraftan Ağız ve Diş Sağlığı, Estetik Diş Hekimliği, Kozmetik Diş Hekimliği ve Genel Diş Hekimliği bilgilerinide paylaşmaya devam edecek. Dentnis implantoloji ve Estetik Diş Kliniği olarak Estetik Diş Hekimliği tedavileri Nişantaşı’nda bulunan Kliniğimizde Dentnis Yönetim Kurulu Başkanı Estetik Diş Doktoru Abdulkadir Narin öncülüğünde devam edecek.

Dentnis Diş Kliniğinde yapılan tedaviler;

Gülüş Tasarımı

Gülüş Estetiği

Estetik Gülüş Tasarımı

Bir Günde implant

Socket Shield Tekniği ile implant

Kök Hücre Tedavisi ile İmplant

Dijital Diş Hekimliği tedavileri