Genel

Nişantaşı Diş Beyazlatma

Gülümsemenizin görünümünü iyileştirmenin en hızlı ve en etkili yoludur.

Kahve, çay, kafeinli içecekler ve sigara gibi yaygın olarak tükettiğimiz bir dizi şey nedeniyle dişlerin doğal beyazlığı ve parlaklığı zamanla kaybolur. Diş beyazlatmanın amacı, dişlerinizi doğal, beyaz rengine döndürmek, size bir kez daha gurur duyduğunuz parlak, sağlıklı bir gülüş kazandırmaktır.

Nişantaşı Diş beyazlatma öncesi ve sonrası Profesyonel diş beyazlatma tedavisi, ne kadar uğraşırsanız uğraşın, tek başına diş macunu ve gargara ile temizlik ile imkansız olanı bir saat içinde başarabilir. Teknolojideki ilerlemeler ile diş beyazlatma hiç bu kadar hızlı ve rahat olmamıştı.

Nişantaşı DentNis’te Diş Beyazlatma

Klinikte tedavi için diş hekimi öncelikle dişlerinize bir beyazlatma jeli uygulayacaktır. Bu uzman jel, lazer beyazlatıcıyla birlikte dişlerinizin yüzey katmanına nazikçe nüfuz ederek lekeleri ve renk bozulmalarını gidermek için çalışır.

Jel uygulandıktan sonra – ve bir diş eti kalkanı yerleştirildiğinde, sadece dişlerinizi açıkta bırakarak – diş hekimi beyazlatma lazer ışığını ağzınızın içine yönlendirecektir. Bu genellikle üç defa olmak üzere on beş ila yirmi dakikalık seanslar halinde, bunların her biri arasında temizleme, kontrol ve gerekirse jelin yeniden uygulanmasıyla yapılır.

Nişantaşı Ev Tipi Diş Beyazlatma

Evde kitlerimiz, dişlerinizi evinizin rahatlığında size uygun bir zaman diliminde beyazlatmanıza olanak tanır. En iyi sonuçlar için, en az iki hafta boyunca günde bir kez kullanmanızı öneririz. Ev tipi beyazlatma kiti basit ve kullanımı kolaydır ve tam olarak hangi adımları atmanız gerektiğini size tam olarak anlatacağız.

Kısacası, diş hekiminin özel bir ağızlık oluşturmak için dişlerinizin ölçü almasını içerir, daha sonra bir beyazlatma jeli uygulayıp gece boyunca uyurken takarsınız. Bu kitler, daha iyi ve uzun ömürlü sonuçlar ile mağazalarda satılan raflarda satılan kitlerden daha üstündür.

Dişlerinizi ister Nişantaşında bulunan kliniğimizde ister evde beyazlatın, işlem sırasında hiçbir diş minesi çıkarılmaz veya zarar görmez ve işlem ağrısız olduğu için enjeksiyon gerekmez. Diş beyazlatmanın sonuçları genel olarak yaklaşık üç yıl sürer, ancak bu noktada bile dişleriniz tedaviden öncekinden çok daha beyaz olacaktır. Evde diş beyazlatma yöntemlerini merak ediyorsanız sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Instagram Adresimizden Before/After Fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz.